Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dağ kavrama Sorunu

my_wayyy

Kayıtlı Üye
Herkese hayırlı günler 2013 Altea XL ımı 1 mart 2018 tarihinde 52 bin kmde bir ay önce zıplaya zıplaya tabiri caiz ise severek aldım. Daha önce otomatik kullandım ama dsg kullanmadığım için internetten dsg ile ilgili forumları araştırdım tabi dsg nin güzellikleri yanı sıra kavrama ve mekantronik sorunlarının olduğunu gördüm ve hep dua ettim Allahım ne olur bende olmasın diye ama son iki haftadır ikinci vitesde titreme yapmaya başladı. 6 nisanda servise götürdüm Eskişehir Asil e ve maalesef kavrama dediler kaynar sular başımdan aşağı döküldü aracım daha 53 bin km ve servis bakımlı. Servis bakımlı olduğu için almıştım zaten. Sağolsunlar iyi niyetten değiştirecekler benden işçilik ücretinin %70 ini alacaklar tahminimce 500 civarı. Aracı çok severek biniyordum ve müthiş zevk alıyordum takı bu talihsizlik ortaya çıkana kadar. Ben genelde şehir içi kullanıyorum değişen kavramanın 2 yıl garantisi var inşAllah sorun yaşamayız bir daha. Aslında aldıktan sonra dsg ile ilgili kavrama sorunu yada mekantronik ne zaman yaşarım diye beklemeye başlamıştım ve korkuttuğum başıma geldi neyse Allah herkesin arabasını kazasız belasız kullandırsın. Birde aracı servise kontrol amaçlı aldıktan araçta titreme olmaya başladı yüksek hızlarda daha önce böyle sorunlarla karşılaşan arkadaşlarım varsa şimdiden değerli yorumları için tşk ederim...Saygılarımla..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt