Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cut out tamam :) sıra dump valvede

spacer'a gerek yok arabamda pek bişi değişmemişti ses olarak zaten 24 saat bile kalmadı üstünde..şuan nerde bilmiyorum bile.. :D :D

cut out'tan sonra spool sesi net duyuluyo bence çuflamadan çok daha keyifli bi ses..
bunun yanında kapağı çıkartıp spor bi filtre takıldığında zaten çufluyo araba..daha doğrusu şöyle içerden net duyuluyo dışardan çok daha az duyuluyodur elbet..ve zaten sonrasında ufak tefek bütün giren çıkan havanın sesi de geliyo içeri..Star Wars'la alakam olması da Darth Vader'ın nefes alma sesi resmen.. :D :D

Bir de 1.4TSI için spacer'ın maliyeti nedir bulamadım bir türlü =)

ya bu blow off gibi uzatmıyor sesi :( ve sürekli yüksek devirde kullanmak gerekecek halbuki blow off da 2500 rpm de bile çuflamayı duyabiliyorsun bana gereksiz bi parça gibi geldi

Geri
Üst Alt