Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupraya egzos kiti riskleri...

Bende daha sabah mail aldım diger hafta limandan cıkıcak Martın sonunda burda olucakmış araba en geç (Bi aksilik çıkmazsa)

benim kafam gemiye gitti, tirla gelirse 10-12 gune burda olur 3-5 gunde gumrugu surer en fazla

cupranın zaten orjinal egzozu oldukça hoş motor sesi verecektir bence. güç istiyorsan ayrı bir konu ama ses ise orjinal yeter kanısındayım.

Egzost sisteminin orta susturucu ve katalitik konvertör kısmında EGR valfi ve oksijen sensörü bulunuyor.

Bunun Yanıltıcısı bulunabilir diye düşünüyorum.Ama bencede gerek yok egzoz sistemi orjinalinden sesinin çok güzel olucağını tahmin ediyorum.

Okurken gulmeden edemedım ne kadar efendıce acıklama yapmıs danısman :) Keske daha bılgılı ınsanları koysalar su dogusa cıdden komık olyolar.
Safa komple egsoz sıstemın degıstırdıgınde araban garantıden cıkar bu kesın bır sey.Yalnız bunun dısında yok sorun olurmus falan olurmus laflarına cok guldum.Sensorler yanıltıcı ıle orjınalı gıbı konumlandırılıyor o sıstem yapılırken ve cok basıt ıslemler bunlar.Merak etme hıc b sorun cıkmaz arabanda.Supersprınt,borla,milltek gıbı markalarda ıse boruların ustunde uygun gırıslerı halı hazırda bulundurdukları ıcın orjınal sıstemden hıc b farkı olmuyor.

Okurken gulmeden edemedım ne kadar efendıce acıklama yapmıs danısman :) Keske daha bılgılı ınsanları koysalar su dogusa cıdden komık olyolar.
Safa komple egsoz sıstemın degıstırdıgınde araban garantıden cıkar bu kesın bır sey.Yalnız bunun dısında yok sorun olurmus falan olurmus laflarına cok guldum.Sensorler yanıltıcı ıle orjınalı gıbı konumlandırılıyor o sıstem yapılırken ve cok basıt ıslemler bunlar.Merak etme hıc b sorun cıkmaz arabanda.Supersprınt,borla,milltek gıbı markalarda ıse boruların ustunde uygun gırıslerı halı hazırda bulundurdukları ıcın orjınal sıstemden hıc b farkı olmuyor.
Al benden de o kadar Can :D

EGR emisyonla alakalı bi parça değil mi zaten..neden saçmalasın araba gerekli değişiklikler yapıldıktan sonra..
bunun yanında araban komple garanti dışına çıkmaz..

bu sitede motora servisin dışında başka marka yağ kullanıldığında araç garantiden çıkıyor denmişti yanılmıyorsam.

Danışman galiba sanayi işi egzoz anladı sanırsam bole bi acıklama yaptıyada bilmiyor bu egzoz kitlerini...

Geri
Üst Alt