Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra2 Nedir? 5 sene tecrübenin makalesi :)

Askerden gidip gelesiye kim öle kim kala :)
Tufan satmış olursa, Şafak da satmak istemezse bulamazsın Cupra2 :)

Bi de bana kalırsa standart gücü pek yeterli değil.
Hatta biz youtubedan standart olanları seyrederken "evlat olsa çekilmezmiş, iyi dayanmışız" diyoruz :D
Minik kurcalamalar ile 10-12 hp civarı artış sağlamışızdır. Ama öyle 10-12 sütçü beygiri değil, harbi ingiliz yarış atı :D
Hissiyat standardından çok iyi. 1-2 minik dokunuş daha kaldı, onları da halledince daha da güzel olur..

Doğru dersin de kapının önüne bırakırsam sağlam kalmaz :D En azından birileri bakıyor olur :eek:

Valla stock hali evlat olsa çekilmez diyebilmem için 1.8T' yi 2-3 yıl okumuş olmam, veya 1.4 TSI GTI' dan inmem gerek diye düşünüyorum :) Kısmet, Cupra2 olmazsa MK3 GTI bakarız belki de... Hayırlısı :) Bu kadar ilgi ve alakadan sonra gider 1.6 SR veya 1.4 16V 101 hp alırsam hiç şaşırmayın :D:D:Dpuhaha

Bir de sen bi yere kaybolma şu 10-12 sütçü beygiri aman şey ingiliz atını nasıl eklediniz onu öğrenelim :D;)

Onları, eğer Şafak dilerse, ayrı bi başlıkta paylaşırız :)

At pazarına gidip aldık kardeşim... Beygir nerede satılacak yoksa?
:eek:key:

Aracın kürpitör kapağını bile açmadan... (fabrikasyon contası üzerinde) En güzel araştırmalar ile en iyi parçalar seçildi... Egzantrikli bir ABF'nin çok az daha gerisinde kalır hızlanma olarak. Daha da hızlanır basit 1-2 işlemle daha. Bu aralar pek keyfim yok açıkçası, kapalı garajda duruyor, hafta sonu bazen biniyorum.

Araca alıp taktığımız hiçbir modifiye ekipmanını TR den almadık, ztn almaya kalksak ya bulamazdık yada kazıklanırdık. Üzerindeki bütün ekstra ekipmanlar dışardan geldi. Amerika, İngiltere, Almanya... burada dostlarımıza CNC de yaptırdığımız ekipmanlar oldu. Şimdi ben buraya yazmaya kalksam uzun sürer aracımın konusunda bir ara yazarım. Ama TR'de OEM kapak ile bu kadar dolu VM ibiza ile Tufan'ın mavi olmak üzere 2 araçtan başka olduğunu sanmıyorum. Varsada ne güzel, benim gibi uğraşan birileri var demekki.

Geri
Üst Alt