Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte kilit cümleden kastım buydu...:)

yılmaz abi ben ayberkin avukatlığını yapmıyorum şuan ama zaten mantıklı olan olması gereken de bu değil mi? birimiz gördük mü ayberkin küfür ettiğini hakaret ettiğini."güzel olmamış" "bence çirkin" demekte ne var ki,ya da haklı olduğunu gördüğü yerde hakkını savunmak

o bunun çok daha üzerinde aybarsım

ayberk forumda hep olması gereken kişiyidi hatta Ankara sorumlusu görmek istedim

Cok iyi bir cocuk, cok dolu bir cocuk, cok hirsli bir cocuk; ama cok genc bir cocuk... Ona bazi tavsiyelerim oldu zamaninda eger beni dinlerse hayatta cok basarili olacagina inaniyorum.

yılmaz abi ben ayberkin avukatlığını yapmıyorum şuan ama zaten mantıklı olan olması gereken de bu değil mi? birimiz gördük mü ayberkin küfür ettiğini hakaret ettiğini."güzel olmamış" "bence çirkin" demekte ne var ki,ya da haklı olduğunu gördüğü yerde hakkını savunmak[/QUOTE]

aybars ben ayberk için kötü söz kullanıyor demedimki hiç ayberk i hiç eleştirmeyeceksin eleştirdinmi kendisini yada konusunu adam sarıyorda sarıyor dallanıyor konu buduyorsun gene dallanıyor ben kendisini birkere sapancada gördüm hoşgeldin ayberk dedim gülerek başka ne bir konusunda nede tartıştığı yazıda yazmadım çünki dediğim gibi offf demiyor hep yazıyor ona cevap verenleride tutuyor işin rengi değişmeye başladı konu kapandımı vay gene benim konum kapandı şöyle oldu böyle oldu devamlı yaz yaz yaz nereye kadar öz eleştiriyi yapmalı bir kişi kendine emin yapıyordurda kende kendine yotuyordur üzüldüm

Üzüldüm olmaması gerekirdi ama oldu karar yönetimindir....

sımdı benımde geyık yaptıgım 3 4 mesaj sılındı ve burda belkı haklıyım belkı haksızım ama konu acıyormuyum !!! cezmı abı o mesajlarımı sılen ellerıne ısırgan otu batsın :)

Bugüne kadar SCW'nin aldığı en güzel, doğru kararlardan biriydi, geç bile kalınmış bir karardı. Bu saatten sonra kimse kalkıp yönetimi sorgulamasın. Biz çok uğraşlar verdik her şey buraya kadar!

Artık sitedeki parazit insanlardan kurtulduk gönlüm rahat artık, huzurla dolu.

Her şey SCW için. Ölümüne bu yola devam..

Bugüne kadar SCW'nin aldığı en güzel, doğru kararlardan biriydi, geç bile kalınmış bir karardı. Bu saatten sonra kimse kalkıp yönetimi sorgulamasın. Biz çok uğraşlar verdik her şey buraya kadar!

Artık sitedeki parazit insanlardan kurtulduk gönlüm rahat artık, huzurla dolu.

Her şey SCW için. Ölümüne bu yola devam..

Eminmisin kardeşim rahatladığına? ben böyle düşündüğünü sanmıyorum... Yönetim sorgulanır ne demek sorgulanmaz bu laf olmamış Kardeşim kusura bakma....... :eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt