Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra sahipleri bakabilirmi

Beyler duruma açıklık getireyim Farların ayarında falan bozukluk yok... Bizim araçlar ispanya gibi AB ülkelerine gore üretildiği için farlar birazdaha yere bakıyor AB standartları gereği... Bendede aynıydı Biraz yere bakıyodu kısalar ama memnundum ben. Farım değiştiğinde serviste far ayarı yapıldı far bayagı bi yukarı kalktı. Dedimki bunda anormallik war düzeltin dedim cok yukarda dedim. Normal ayara göre yaptık abi dediler... Bende simdi bole kullanıyorum Xenonlar 10 numara sadece biraz kalitesi düşük gibi uzunları çakınca kısalar sönüyo gibi patlama yapıyo bende arasıra baska problem yok ama ben farlar yere bakıyorken daha memnundum şimdi daha iyi aydınlatıyor....

evet serbay aynen yazdıgın gibi öğle ayarlaya bilirsin

Geri
Üst Alt