Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra için Milltek cok yakında...

Volkswagen grubu Tüv onaylı performans egzozu satıyorsa bunun bana uygunluk belgesini saglaması lazım. Bu işte boyle oluyor işte. Sonucta vw parçası. Bu ülkede tüv varsa tüv belgesnin uygunlugunu gosterdiğin surece kimse bişi diyemez...

Bu ulkenın Tuv u almanyanın Tuv u ıle aynı ozellıklerı tasıdıgını sansada tasımıyor o yuzden ona o gozle bakma.Tuv dedıgın olay almanyada arabana yaptırdıgın herseyı gıdıp onaylatmayla ıslıyor.Arabana egsozunu takıp belgesı ıle gıdıyorsun muayne ıstasyonuna adamlar belgeye bakıp ruhsatına ıslıyolar yaptırdıgın eklentıyı bu sayede sorun flan da olmuyor kımseyle ama turkıyede oyle b sıstem yok ama adı TUV :)

Can katsiz kitede tuv onayi var diyolar;) ama spor kat ic + 700 euro geliyo:eek:

Bu ulkenın Tuv u almanyanın Tuv u ıle aynı ozellıklerı tasıdıgını sansada tasımıyor o yuzden ona o gozle bakma.Tuv dedıgın olay almanyada arabana yaptırdıgın herseyı gıdıp onaylatmayla ıslıyor.Arabana egsozunu takıp belgesı ıle gıdıyorsun muayne ıstasyonuna adamlar belgeye bakıp ruhsatına ıslıyolar yaptırdıgın eklentıyı bu sayede sorun flan da olmuyor kımseyle ama turkıyede oyle b sıstem yok ama adı TUV :)

Neyse işte bu yontemle bi şekilde idare ediliyor demek istediğim. düz boruda o şans zor. Cut out falan desen hiç yanaşmam zaten. Yoksa yemişim Tüv müş falanmış sana bişi olmasın :)

Neyse işte bu yontemle bi şekilde idare ediliyor demek istediğim. düz boruda o şans zor. Cut out falan desen hiç yanaşmam zaten. Yoksa yemişim Tüv müş falanmış sana bişi olmasın :)

duz boruya kat ı tak gıt egsozu da araya delıklı b flansla sustur bız oyle yaptık gectık ;)

konuyu komple okumadım sefa eğer ıstersen getırebılırım yardımcı olurum daha dun megane rs ıcın olanı teslım aldım gumrukten cok kalıtelı malzemeler

cut outa nie yanaşmıosun sefa ben yaptırmayı düşünüodum

Geri
Üst Alt