Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Counter-Strike: Global Offensive ( GO ) Steam (Lisans Hakkında)

PATRON

Administrator
Arkadaşlar yeni server aldım an itibariyle yarın teslim edilecek. Malum CS 1.6 oynuyorduk hep şimdi CS GO en yeni sürümü çıktı ama bu lisanslı. Yeni servera bunu kurduracağım lakin lisansı 14.99 USD kullanıcı başı ve ömür boyu lisans geçerli. Tüm oyuncular alırmı ona göre geçiş yapacağım? Hayır gerek yok 1.6 eski sürüme devam derseniz ona göre kurulum yapacağız.

Ayriyetten server parası 800 TL'dir. Bunun 300 TL'sini ben veririm geri kalan 500 TL'nin de 10-20-30 artık ne koparsa toplarız :) Hallederiz yani versenizde vermesenizde hallederiz bir türlü :) Harici herkes işte kişi başı 7,5 USD lisans alacak ömür boyu. ( 20 Mayıstan sonra 15 USD )

Detaylı videoları bilgileri bu linkten bakabilirsiniz.

Counter-Strike: Global Offensive on Steam

1- @Lejyoner +
2- @PATRON +
3- @kfy
4- @arthur
5- @sinceler
6- @ceycey11
7- @hiSertkaya53 +
8- @gültekin
9- @static-x
10- @SeFfAh +
11- @bluetouch +
12- @bora55
13- @Mertkan
14- @kral_mzk +
15- @LeonStyle
16- @intertech
17- @kaanoksuz
18- @kfy_can
19- @Ziya

Yok hayır server parası değil bu. CS GO lisansı alacak herkes kendine kim oynamak istiyorsa... Server parası hariç bu :D

herkes kendisimi alacak bunu yani :D server parası ne kadar :D detaylı yaz sende karışmasın :D

800 TL ama bunun 300 TL'sini ben vereceğim :D 500 TL bölünecek + 15 USD kişi başı lisans.

aynen server parası senelik. 15 USD lisans parası ise ömürlük.

Geri
Üst Alt