Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Corvette+Bmw x5+Audi A6

Allah kaza bela vermesin hakan abi garaj nerde bi akşam toplu resimlerine çekerim senin evlatların :)

yav kanka sen arabanın ilk halinide görmedinki :D :D rengi griydi patatesti harbiden şimdi daha iyi oldu :D :D

bu adam ceketinin iç çebinde bas tasıyo :D :D

abi serpiştirdim oraya buraya,biri giderse ötekilerle idare ediyoz :D

allah razı olsun cok saolun :)

gördüm olum arabanın ilk halini cenk göstermişti resimlerini hatta ben begenmemiştim corvet alıyo gidip bu renkmi aldı falan demiştim cenkte her zamanki gibi sende hiç bişey begenmiyon kanka demisti :D

hahahahha adamsın sen ya ....:eek:
dimi kanka allah razı olsun :D
Maşallah, kazasız belasız kullan Hakan :)
allah rası olsun çok saol :)
Gel gel , 110 km/h giderken yamulma sözu verdın panpa hatırlatıyorum tekrardan :D tekrardan maşallah kardesım :)
ağlatıcam seni kardeşim :D :D
Allah kaza bela vermesin hakan abi garaj nerde bi akşam toplu resimlerine çekerim senin evlatların :)
gel kardeşim basımızın üzerinde yerin var :)
bahçelievler:) buraya gelırsen 4 scw uyesı var
aynen kardeşim :) toplanırız bı yimahhh yerik :D
gördüm olum arabanın ilk halini cenk göstermişti resimlerini hatta ben begenmemiştim corvet alıyo gidip bu renkmi aldı falan demiştim cenkte her zamanki gibi sende hiç bişey begenmiyon kanka demisti :D
senin bir şeyi bir seferde beğendiğini göreyim ozaman dişimi kırıcam harbiden :D
eyy allah razı olsun :D

Geri
Üst Alt