Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba teyp aux girişi veya USB girişi yapılıyor mu?

2005 cordobama bende yapmak istiyorum elinde detaylı resim olanlar varsa paylaşabilir mi?
Teybin üzerinde alana yazıyor CD changer tuşu mevcut.
Şimdiden teşekkür ederim
LG-D331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
maalesef :( oluyor :) changer tuşun varsa usbli dönüştürücelerden kullanabilirsinz
2005 cordobama bende yapmak istiyorum elinde detaylı resim olanlar varsa paylaşabilir mi?
Teybin üzerinde alana yazıyor CD changer tuşu mevcut.
Şimdiden teşekkür ederim

sen al teypciye gitmeden çok kolay montajını yapacaksınız...ben sana anlatırım

maalesef :( oluyor :) changer tuşun varsa usbli dönüştürücelerden kullanabilirsinz

sen al teypciye gitmeden çok kolay montajını yapacaksınız...ben sana anlatırım
Peki hocam aux girişi nasıl olur yapımı kolay midir ? Malum USB dönüştürücü biraz tuzlu

usb dönüştürücü aux gorevini de üstleniyor.istersen sadece aux de alabilirsin servislerde var.program bozuk parca kodunu veremıyorum

usb dönüştürücü aux gorevini de üstleniyor.istersen sadece aux de alabilirsin servislerde var.program bozuk parca kodunu veremıyorum
Anladım hocam peki USB dönüştürücü fiyatı hakkında bilginiz var mi nereden temin edebilirim

Konya'dan slm bende yeni 2001 cordoba 1.6 signo aldım radio pek çekmiyor neden olabilir teyp değiştirmek istiyorum tavsiyesi olan var mı

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt