Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba Hakkında sorum var

bende şimdiye kadar gayet memnunum. umarım böyle devam eder..

arkadaşlar 2004 1.4 tdi cordoba signo mazot deposu ne kadar lt acaba? dün fullettim çeyrekten biraz alttaydı 51 litre mazot aldı şaşırdım :s acaba bir sahtekarlığa mı geldim ?

ayrıca bi aracım km de ne kadar yakması gerekir ben şehir içi gezerken yol bilgisayarından 100km de en az 12 lt felan yakıyor bana çok uç bir şey gibi geldi bir yanlışlık var ama nedir acaba bilgilendirirseniz sevinirim.. hesap ettiğimde 157 lira ile 536 km yol yapmışım yani 0.292 tl yapıyor bir anormallik olmalı

depo 45 lt ama genleşme haznesini de (yedek depo) doldurursan 55 litre kadar alıyor.
sana üç kağıt açmış pompacı anlaşılan.
birde aracın bu kadar yakması normal değil.
ben ankara trafiğinde 7 lt yi geçiremiyorum şehiriçinde (ana arterleri kullanmıyorum)

bilgin için teşekkür ederim. acaba yakıt fazla yakmasının nedenleri ne olabilir?

şehir dışı olarak denedim 80 liraya 740 km yol yaptım trabzon samsun arası sahil yolunda. Ayrıca şehir içindede oldukça gezdik :) araç tam uzun yol arabası çok iyi yaa

bir de bi ustayı araca aldım sesi biraz daha azaltmak için tekerlek bilyalarını kontrol ettir dedi sesi biraz daha kısabilirsin dedi. kapıları felan biraz daha ayarlatıp bakalım ses olayını mümkün mertebe azaltmayı umuyorum

Geri
Üst Alt