Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba 2006 1.4 TDI Turbo hortumu

kazasısz belasız orkun. sedefli siyahmı sedefli grafit mavimi. ışıktan siyaha yakn çıkmış renk. benim rahmetlide sedefli grafit maviydi yaram depreşti bir an :D

kazasısz belasız orkun. sedefli siyahmı sedefli grafit mavimi. ışıktan siyaha yakn çıkmış renk. benim rahmetlide sedefli grafit maviydi yaram depreşti bir an :D

siyah abi ikiside siyah saol bu arada bu bizim cordoba ne olcak anlamadım ha bire her gün başka bişey çıkıyo sonumuz hayrolsun bakalım....:D:D

siyah abi ikiside siyah saol bu arada bu bizim cordoba ne olcak anlamadım ha bire her gün başka bişey çıkıyo sonumuz hayrolsun bakalım....:D:D

sedef farkı o zaman :) cordoba şansına öyle gelmiş bence pek fazla takılma. yada bir gününü ayır istanbula eryaya git orada bir kontrol etsinler bence.

sedef farkı o zaman :) cordoba şansına öyle gelmiş bence pek fazla takılma. yada bir gününü ayır istanbula eryaya git orada bir kontrol etsinler bence.

bu gidişle öyle olucak abi sanırım şimdi bugun tekrar yeni çıkan sorunları yazim.grank keçesinden yağ kaçırıyor yeni gördük bunu bugün belli oldu şanzuman inicek öyle olucak orasıda sonra kartel sökülmüş tabi kartel neden sökülür artık onuda anlamadım ne için sökmüşlerse kartelide anlican araba tam bir hurda olmuş :):)

abi nasıl kullanmış bu adamlar yahu. 600 700 bn km giden bir motor üzerindeki ve 50000 de iflas. yazık günah ya. opel bayisindenmi almıştn? eğer öyle ise muhtemelen geri iade etme şansın olabilir bence.

Geri
Üst Alt