Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba 1.4TDİ AMF MOTOR MAZOT FİLTRESİ DEGİSİMİ

cevat.m

Kayıtlı Üye
İyi günler aracımın mazot filtresi ni değiştirmek istiyorum vakitsizlikten kendim değiştireceğim ancak resimde görüldüğü gibi iki tane tıpa var onları çıkardım ancak diğer geniş yuvadaki tipami yoksa orada durmasimi gerekiyor anlamadım filtreyi değiştiren varmı ve ben 20bin km'de bir değiştirmeye calisiyorum ne kadar km'de değiştirmek gerekir?1554998487419.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

İyi günler aracımın mazot filtresi ni değiştirmek istiyorum vakitsizlikten kendim değiştireceğim ancak resimde görüldüğü gibi iki tane tıpa var onları çıkardım ancak diğer geniş yuvadaki tipami yoksa orada durmasimi gerekiyor anlamadım filtreyi değiştiren varmı ve ben 20bin km'de bir değiştirmeye calisiyorum ne kadar km'de değiştirmek gerekir?Ekli dosyayı görüntüle 19564

giriş ve çıkış ağzındaki tıpayı çıkartıp direk takabilirsin geniş olan yerle bir işimiz yok orası öyle duruyor

Yeni filtreyi taktıktan sonra kontak anahtarını 4-5 kez açıp kapat sonra motoru çalıştır böylelikle motor boğulma yapmıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi günler aracımın mazot filtresi ni değiştirmek istiyorum vakitsizlikten kendim değiştireceğim ancak resimde görüldüğü gibi iki tane tıpa var onları çıkardım ancak diğer geniş yuvadaki tipami yoksa orada durmasimi gerekiyor anlamadım filtreyi değiştiren varmı ve ben 20bin km'de bir değiştirmeye calisiyorum ne kadar km'de değiştirmek gerekir?Ekli dosyayı görüntüle 19564

Bağlantı yapacağın için iki tıpada çıkartılacak
Değişim için ideal km de ben de 10 bin de bir bakım yapıyorum bir bakım değiştiriyorum diğer bakım değiştirmiyorum

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt