Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba 1.4 benzinli titreme var

Aracı götürdü babam özel bir servise motor kadehlerinden demişler 600 lira felan tutar demisler

Herkese merhaba
Bendede 2003 İbiza signo var aynı ses benim aracında da mevcut aracım aldığımda benzinlydi alırken de şaşırmıştım hattta , ama expere soktum tamircilere gösterdim özel servise gösterdim motor %90 ın üzerinde çıktı .bişey yok bu ses normal diyor herkes
Konuyu takipteyim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Öncelikle geçmiş olsun diyelim. Subap fincanı (kadehi) denilen parça bir çeşit subap iticisi. Zamanla esneyip kırılıyor ve bu kırılma hafiften delinerek başlıyor. Km çok ilerde ise denilen kuvvetle muhtemelen doğrudur yalnız iticilerdeki problem nedeniyle egzantrik milinde deformasyon olmuş olabilir. Egzantriği mümkün mertebe orijinali ile değiştirmelisiniz.
1e15d3de9f6af153d301e8d382c60d3f.jpg

Kemerini tak, yoluna bak...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Km 207 binde. Durmuş bey bende ayni inanki orjinal diye biliyordum

Km 207 binde. Durmuş bey bende ayni inanki orjinal diye biliyordum
Normal olan zamana bağlı malzeme yorulması ve yıpranmalardır. Araba içine daha fazla ses alabilir ama motor dediğimiz şey eğer bakımı yapılmış rektefiyesi tamamlanmışsa belli bir db gürültü ile çalışır. Basit mantıkta eski bir bilgisayar düşünelim. 5 yıl sonra fan sesi vererek çalışmaya başlar fanı değiştirirsiniz ses gider. Durum buna benzemektedir.

Kemerini tak, yoluna bak...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşım verdiğin bilgiler için çok saol güzel açıklama .

Ama şimdi baktığın zaman kendi aracım için söylüyorum 190 ı ibre otobanda rahat görüyor 200e gelmeden yol bitiyor . Böyle olunca da başka birşeydir diye mi aklıma geliyor hani

Birde tüpte bu hızı yapıyor , bu sefer aklına performansla ilgili bi r sorun yoktur diye geliyor doğal olarak

Bu sabah video çektim ses ile ilgili ama yüklenmiyor

Bu subap fincanlarının değişimi için tahminen maliyet ne çıkar acaba .yaptıran biri varmıdır forumda bu sesten dolayı ve yaptırdıktan sonra düzelmişmidir

Babam götürmüştü maliyet 600 tl demişler ama içeriğini konuşmadım hiç yabi ne yapacaklarını bilmiyorum. Bende takipteyim3ins yaptırıpta düzelen biri cikar

Geri
Üst Alt