Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Connecting to Music :D

o alpine ıva bakır kasa olan mı cok temiz duruyor bir ara mekanizması bozuk olan bızım elımızde dolanıyordu daha sonra sattık gorunurdekıler kıcker ama onları besleyen canavarları da gostersen dıyorum mesela solo-x ı hangı amfı ıle beslıyorsunuz mıdlerı neyle beslıyorsunuz artı kablolarınız kac awg alternatorde bır modıfıye var mı ekstra aku yada kac adet kac farad kapasitor var.

Bir gün sesinide dinlemek isterim.Allah hırsızlardan ve kem gözlerden uzak tutsun.En son benım cıhazları carptı:)

maşallah siz bizim arabalara binseniz sadece tiz duyarsınız demek :D:D:D

o alpine ıva bakır kasa olan mı cok temiz duruyor bir ara mekanizması bozuk olan bızım elımızde dolanıyordu daha sonra sattık gorunurdekıler kıcker ama onları besleyen canavarları da gostersen dıyorum mesela solo-x ı hangı amfı ıle beslıyorsunuz mıdlerı neyle beslıyorsunuz artı kablolarınız kac awg alternatorde bır modıfıye var mı ekstra aku yada kac adet kac farad kapasitor var.

Bir gün sesinide dinlemek isterim.Allah hırsızlardan ve kem gözlerden uzak tutsun.En son benım cıhazları carptı:)

evet bakır kasa olan fakat ben sıfır almıstım zamanında :D anfilerin hepsi kicker KX2500.1-KX650,4-ZX700,4 dijital

kablolar 0awg 2awg 4 awg
araçta 4 tane şase var :D
2 adet 90 ah akü var bagajda anfilerin yanında kapasitör yok bu tip sistemlerde kapasitör işe yaramıyo enerjiden çalıyo :D

evet bakır kasa olan fakat ben sıfır almıstım zamanında :D anfilerin hepsi kicker KX2500.1-KX650,4-ZX700,4 dijital

kablolar 0awg 2awg 4 awg
araçta 4 tane şase var :D
2 adet 90 ah akü var bagajda anfilerin yanında kapasitör yok bu tip sistemlerde kapasitör işe yaramıyo enerjiden çalıyo :D

alpine ıva cok güzel sıfır aldıysan bence cok ıyı sakla gozun gıbı bak sımdı boyle cıhazlar yok:)kıckerı bulursun baskasını bulursun ama bu cıhazı bulamazsın

alpine ıva cok güzel sıfır aldıysan bence cok ıyı sakla gozun gıbı bak sımdı boyle cıhazlar yok:)kıckerı bulursun baskasını bulursun ama bu cıhazı bulamazsın

ama cihaz ıva değil ıva lar ekranlı olanları yakında bir ıva alıp işlemci koyucam zaten fiberoptik kabloyla ozman ses dahada güçlenicek şimdilik beklemedeyim

Ana Ünite: Alpine 7998R
Mid Takımları:4xKicker KS650.2 16 cm
1xKicker KS65.2 13cm
1xKicker SSMB8 Mid Bass 20 CM
Anfiler:KX 2500.1 Bass Anfisi
KX 650.4 Mid Anfisi
ZX 700.4 Mid Anfisi Dijital
Aküler:72Ah orj aracın aküsü
90Ah 2 adet bagajda var:)
Subwoofer(canavar):Kicker SoloX18 5.000 watt rms - 10.000 watt peak

Kablolar:0awg 2awg 4awg

ve son olarak desibel ölçüm cihazı :D

kx2500,1 5000 rms ıcın az kalır.Ground zero platinum 6000,1 amfi Solo-x18 lerin doktorudur.Bir ara bu cihazdan vardı sattık.

kx2500,1 5000 rms ıcın az kalır.Ground zero platinum 6000,1 amfi Solo-x18 lerin doktorudur.Bir ara bu cihazdan vardı sattık.

Ben Bassımı seviyorum yanmasını istemiyorum :D 2 tane 2500 girdik zamanında yolu göremiyodun çaldığı zaman :D

ama bass rahmetli oldu :D

Geri
Üst Alt