Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

/CNK62/ Golf 160 Manuel - Resim ve Gelişimleri

hayırlı olsun kanka :p

2sene once uye olmuşum bugun ılk mesajımı yazdım bak sana

maşallah nazar değmesin 20 yaşında olsam hiç düşünmeden alırdım çok güzel araba

Yapacak Bişey Kaldımı Murat daha :eek:key:

Ohoo listeyi saysam sen manyaksın dersin abi. Water/Methanol Injection kit aldım henüz montajını yaptırmadım. Yarın montajı için konuşacağım. Ardından, kadrandaki mavi ibreler kırmızıya çevrilecek :) Egzoz tamponlar vs. kaldı. :) Onlar için çok zaman var ama.
hayırlı olsun kanka :p

2sene once uye olmuşum bugun ılk mesajımı yazdım bak sana

Eyvallah kanka :D

Ohoo listeyi saysam sen manyaksın dersin abi. Water/Methanol Injection kit aldım henüz montajını yaptırmadım. Yarın montajı için konuşacağım. Ardından, kadrandaki mavi ibreler kırmızıya çevrilecek :) Egzoz tamponlar vs. kaldı. :) Onlar için çok zaman var ama.

Eyvallah kanka :D

Murat abi R Led stop ne zaman .

Yauw onu hatırlatma :D kısmet diyorum öyle şeylere.. Bu aralar biraz sıkışığım 2-3 ay hiç birşey yapılamayacak sanırım :)

:D allah kolaylık versin o zaman . Arabada tek stop sırıtıyor onuda hayırlısıyla aradan cıkarırsın abı. Sonra yavaştan tampon sonra kaplama derken of of . :D :D

Maşallah çok güzel ve özenle bakılmış aracın var.

Bu arada namın buralara kadar gelmiş haberin olsun. Foruma üye olmayan ama adını telafuz eden çok kişi var kardeşim. :)

Maşallah çok güzel ve özenle bakılmış aracın var.

Bu arada namın buralara kadar gelmiş haberin olsun. Foruma üye olmayan ama adını telafuz eden çok kişi var kardeşim. :)

:) o kadarda değildir yauw. Nevşehirdeen tanıdığım bikac kişi var onlar ucurmustur. :) kendimde aksarayliyim zaten :)

Geri
Üst Alt