Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip uygulamasi

Merhaba arkadaşlar, en son 2013-2014 yılları arasında forumda yazıyordum. 2013 1.6 tdi dsg sıfır aldığım leonumu 2014 yılında acil ihtiyaç yüzünden aldığım fiyata üstelik galericiye satmıştım. Durumumu düzeltip tekrar sıfır leon(1.6 tdi dsg advanced paket+sunroof, nevada beyaz renk) siparişi verdim 2016 Agustos'unun ilk haftası gelecekmiş.

Araca sırasıyla 2 uygulama yaptırmayı düşünüyorum:
1) Bayiden çıkarmadan önce seramik kaplama yaptıracağım(1000 TL).
2) Türkiye'de kapalı olan özelliklerinin açılması için chip uygulaması

Seramik kaplama kolay, aklıma yatıyor, taş falan gelmeden bir an önce yapılmasında yarar görüyorum.

Ancak chip uygulaması için endişelerim var:
- Chip uygulaması garantiyi bozuyor mu, periyodik bakıma götürdüğümde servis anlar mı?
- DSG şanzumana veya motora zarar verir mi?
- Chip uygulamasıyla hangi kapalı özellikler açılıyor?
- Genel olarak ne gibi faydaları var? (veya varsa zararları)
- Fiyatı ne kadar?

Daha önce yaptıran arkadaşların fikirlerini almak istedim.

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar, en son 2013-2014 yılları arasında forumda yazıyordum. 2013 1.6 tdi dsg sıfır aldığım leonumu 2014 yılında acil ihtiyaç yüzünden aldığım fiyata üstelik galericiye satmıştım. Durumumu düzeltip tekrar sıfır leon(1.6 tdi dsg advanced paket+sunroof, nevada beyaz renk) siparişi verdim 2016 Agustos'unun ilk haftası gelecekmiş.

Araca sırasıyla 2 uygulama yaptırmayı düşünüyorum:
1) Bayiden çıkarmadan önce seramik kaplama yaptıracağım(1000 TL).
2) Türkiye'de kapalı olan özelliklerinin açılması için chip uygulaması

Seramik kaplama kolay, aklıma yatıyor, taş falan gelmeden bir an önce yapılmasında yarar görüyorum.

Ancak chip uygulaması için endişelerim var:
- Chip uygulaması garantiyi bozuyor mu, periyodik bakıma götürdüğümde servis anlar mı?
- DSG şanzumana veya motora zarar verir mi?
- Chip uygulamasıyla hangi kapalı özellikler açılıyor?
- Genel olarak ne gibi faydaları var? (veya varsa zararları)
- Fiyatı ne kadar?

Daha önce yaptıran arkadaşların fikirlerini almak istedim.

Şimdiden teşekkürler.

Aracınıza biran önce kavuşursunuz umarım az zaman kalmış zaten
seramik kaplama için en iyisini yapıyorsun bunu bilmeni isterim hem daha sağlıklı hemde daha iyi oluyor
chip derken sen gizli özellik actırmaktan mı bahsediyorsun vagcom kablosu ile yapılacak o işlem çok basit
diğer türlü chip uygulaması dersen yani araç yazılımı beygir artışı ve biraz daha performanslı kullanım oluyor şuanda iyi yazılımlar yapılıyor ve sponsorumuz olan ecufast sana yarımcı olur eğer düşündüğün yazılım ise

gizli özellikleri açtırmaktan bahsediyorum, en fazla özellik hangi uygulamada var, istanbul bakırköy civarında tavsiye edecebileceğiniz bir yer var mı? Bir de aracın sis farı ampullerini led ampulle değiştirmek istiyorum, ne tavsiye edersiniz?

gizli özellikleri açtırmaktan bahsediyorum, en fazla özellik hangi uygulamada var, istanbul bakırköy civarında tavsiye edecebileceğiniz bir yer var mı? Bir de aracın sis farı ampullerini led ampulle değiştirmek istiyorum, ne tavsiye edersiniz?
@dadaş34 Avrupa yakasında yardımcı olur

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt