Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip uygulamasi

fiyat iimiş... ayrıca gaz tepkisini yazılımlada yapabiliyorlar dıye biliyorum.mesela benım cordiye performans+gaz tepkısı yazılımı var dıye bılıyorum.sahibinden ve yaptırdığı fırmadan öğrendım. 2012 de 850 ye yaptırmış.gerci her aracım yazılım paketleri farklıdır.bana göre tecrübemi dinlerseniz sadece perfomans yazılımı beygir ve tork artışıyla beraber gaz tepkisine gerek görmüyorum.zaten şahlanacaktır.
ekstradan kutu içi kn hava filtresi takarsınız rahat nefes alan motor gazlamada farklılık olabiliyor.arada bi de maf sensörünü bardak içinde alkol vs maddelerle temizleniyor ve yakıtta ve perfomans da inanılmaz değişiklikler oluyor.yakın zamanda maf sensörümü söküp temizliğimi yapıp konu açarak arkadaşlara ışık olup yardımcı olmaya çalışacağım @savas_adem

evet fiyat gayet uygunmus ben ankarada baska bı fırmadan dıger aracımız ıcın fiyat aldıgımda agzım acık kalacak bı teklıf almıstım o yuzden ertelemıstık :D babam yaza dogru yaptıracak megachiple scw aracılığıyla uygun fıyat bızde alırız inşallah

750 lira diyolar 105 bg den 145 e cikariyorlarmis. Pedal box 500-550 tl diyolar. Bakalim nasipse ileriye dogru dusunuyorum. Ama yazilim harici cipler icin ne diyorsun hocam ?

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yazılım harici kablolu cip tarzı şeyler itici gelıyor korkutuyor açıkcası...cipin içinde ne var nasıl bi yazılım yüklü sakıncalı bir durum...bugun önde gelen yazılım şirketleri bırakın bizim araçları yuksek modelli pahalı araçlara uygulama yapıyorlar.daha en ufak kötü bişi duymadık.

Kardesimde 2013 1.4 ibiza var. Onun icin de konusucam megachiple.

Turbosuz motor demek istemiştim :) Ama cevabımı aldım sağolsun @kirlisakal :)
turbo beslemeli araçlar genellikle beyinden gelen sinyallerle çalışır :) arıza yaptı mıda ocak söndürüyor mubarek parçalarıda pahalı :D beyne ne yuklersen arac ondan aldığı komutla gidiyor :) yazılımın içeriği budur...sende sağol
[doublepost=1453495663,1453495514][/doublepost]
Kardesimde 2013 1.4 ibiza var. Onun icin de konusucam megachiple.

tsi ya da tdi sa sıkıntı yok...yazılım iidir bakımlarınız aksatmadığınız sürece sorun cıkarmaz.motor devrinide kırmızaya gelmiyecek :) hayırlısı olsun belkı cift arabaya yazılımda daha iyi indirimler alabilirsiniz...tşkler

turbo beslemeli araçlar genellikle beyinden gelen sinyallerle çalışır :) arıza yaptı mıda ocak söndürüyor mubarek parçalarıda pahalı :D beyne ne yuklersen arac ondan aldığı komutla gidiyor :) yazılımın içeriği budur...sende sağol
[doublepost=1453495663,1453495514][/doublepost]
tsi ya da tdi sa sıkıntı yok...yazılım iidir bakımlarınız aksatmadığınız sürece sorun cıkarmaz.motor devrinide kırmızaya gelmiyecek :) hayırlısı olsun belkı cift arabaya yazılımda daha iyi indirimler alabilirsiniz...tşkler
Eyvallah abi saolasın tekrar. Aydınlattın bizi yine :)

Geri
Üst Alt