Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip uygulamasi

@kirlisakal abi bilgi amaçlı bi sorum olcak bu yazılımlarda araçlar garantiden çıkıyormu _? babam beni dinlemediğinden 111 cdi vitoyu 1.6 aldı ve çekişte bazen istediği verimi alamadığından şikayetci ankarada bi firmayla görüş yapmıştık ama ozmnlar buraya üye değildim bize garantiden çıkmadığını hatta 15 gun deneme süresi verdiklerini söylemişlerdı beğenmezsek aracı eskı halıne aldıklarını ve para iadesi yaptıklarını soylemıslerdı ... uzun lafın kısası :) garantıyı bozarmı bu yazılımlar :)

Dışarda yaptırılan yazılımlar Garantiyi bozuyor. Normal bakımlarda anlamazlar bile hiç metin abinin de dediği anca çok büyük arızalar çıkarması gerek ki beyni incelemeye alsınlar. Zaten o incelemede yazılım silinmiş olsa dahi bir şeyler çıkıyor :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

araca servis dışında ne takarsan tak garantiyi bozar.(servislerin deyimi ile)
ben 1.4 TSI kullanıyorum ve sponsorumuz megachips de yapıldı. 3000 devirden sonra aracın atikliğini ve gücü hissediyorsun. 1.5 yıldır kullanıyorum bir sıkıntıyla da karşılaşmadım

1.6 TDi araçlarda yazılım inanılmaz farkediliyor. İşini iyi yapan bir yer olursa 105 hp olan araç 140 hp civarına çıkmış oluyor. Aracın o hantallığı ortadan kalkıyor. Dizel araç alanlar genelde yakıttan tasarruf amacı ile almış oluyor ve performanstan birazcık ödün verebilirim dese de yazılımdan sonra keyifli bir sürüş yapabiliyorsunuz. Yazılım garantiyi bozsa da araca birşey olmadıkça bakımlar vs küçük değişimlerde sorun etmiyorlar.Fiyat konusuda 600 TL den başlayıp 900 TL arası değişebilir diye düşünüyorum.

Sent from my iPad using Tapatalk

Son düzenleme:
İşin daha basit tarafi, yazilim yada box vs kullanma endişeniz varsa spbooster yani gaz tepkime cihazi taktirin.bu bile size inanilmaz farklilik yaraticaktir.birde dsg ise araciniz olmazsa olmazlardan olucaktir.araciniza hicbir zarari olmayan garanti servis vs ile hicbir zaman sorun yasamayacaginiz bir urun.

Bende Altea XL 1.6 TDI için sorucaktım durumu. Megachips'e yazdım. oradan haber bekliyorum

Bende Altea XL 1.6 TDI için sorucaktım durumu. Megachips'e yazdım. oradan haber bekliyorum
altea içinde var yazılım...yazmak yerine telefonla bilgi alırsanız daha verimli net görüşme olur kanısındayım...sonucta sponsorumuz size uygun mutlaka geri dönüş olacaktır

adımızı mutlaka kullanın :) yazılımla ilgili sonucları mutlaka bekliyoruz takipteyiz
750 lira diyolar 105 bg den 145 e cikariyorlarmis. Pedal box 500-550 tl diyolar. Bakalim nasipse ileriye dogru dusunuyorum. Ama yazilim harici cipler icin ne diyorsun hocam ?

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt