Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip Tuningte Başa Gelebilecekler... Aman Dikkat..

Ankarada varmı böyle saglam bu işi yapan chip tuningçi bilgi verin lütfen

ÇoK yaratıcı birisiyim!.. Acayip sorun yaratırım

Ankarada varmı böyle saglam bu işi yapan chip tuningçi bilgi verin lütfen

ÇoK yaratıcı birisiyim!.. Acayip sorun yaratırım
yazılımcıların şubesi illa ki vardır bende hiç duymadım ama...en sağlamı gene benım firma derim.trde populer

Ben aldım 2015 Sıfır Leon fr 140hp stoc Suan yazılım yapılı durmadım sabredemezdim ne olursa olsun yaptırdım Megachip de suan 310nm tork 175.4 hp güç yok böyle bisi hic pişman degil bu ısın zevki cok baska nice arabalara ayarı veriyorum

yazılımcıların şubesi illa ki vardır bende hiç duymadım ama...en sağlamı gene benım firma derim.trde populer

Abi sen biliyosun bu işleri 2014 mk3 tdi dsg var bnde beyinden deil de şanzımandan korkuyorum tuning yaptırdık diyelim en kötü dsg senaryosu ne olur garanti dışı kalırsa şanzıman ne kadara patlar?

Abi sen biliyosun bu işleri 2014 mk3 tdi dsg var bnde beyinden deil de şanzımandan korkuyorum tuning yaptırdık diyelim en kötü dsg senaryosu ne olur garanti dışı kalırsa şanzıman ne kadara patlar?
mechatronıc arızalar fena kardeş.daha evvel legend on rumuzlu arkadaşımızın başına geldi ilgilendik erzurum erses servisinde allahtan zar zor garantıye soktular.hemen aydınlatmalardakı ledlere bahane buldular.dsg başlı başına sorun zaten seat da.benım tavsıyem garanti bitinceye kadar ellemeyin hatta hiç yapmasanız daha ii 5000 bin gibi fiyat cıkarıyolar.yenı nesil araclarda herşey beyin olmuş...unut gitsin :)

Stage 1 yazılımların alayı aynı gibi gözüküyor. Uzun süredir araştırıyorum gördüğüm firmaların hepsinde kess markalı bir obd girişinden bağlanan cihaz var ve onun hazır yazılımı var herkes onu yüklüyor. Zaten işin standart yazılımı varsa başka aksiyonlara girmeye gerek de yok. Ben süperim en iyi ben yaparım diyen yazılım firmaları ne yüklüyor acaba merak ediyorum en fazla başka bir marka yüklüyordur. Bu cihazda çinden 160 dolara tam seti getiriliyor yaklaşık olarak firmaların verdiği tuning fiyatı ile aynı yani. İşin garanti boyutu hizmetine vs birşey demiyorum tabi ama chiptuning ücretleri gerçekten çok fazla stock yazılımlar için. Hiçbir tuning firmasının stage1 yazılım için de oturup araç araç tweaking yaptığını sanmam bunun 45 dakikada teslim edilen araçlarda yapılması mümkün görünmüyor. Grupta Firma sahibi varsa bu konularda bizi aydınlatmasını çok isterim . Zira AVLde çalışan arkadaşımın dediğine göre (dsg zf gibi şanzımanları test eden firmadır) tweaking yapma kapasitesindeki adamların sayısının Tuning firma sayısının yüzde biri kadar bulunması mümkün değil Türkiyede olanların da chiptuning firmalarında arabalara yazılım yükleyeceğini sanmam. Ben şahsen çinden getirip kendi aracıma yüklemeyi düşünüyorum görüldüğü kadar kolay bir işlemse eşe dosta da yaparım
[doublepost=1520447621,1520447271][/doublepost]Ayrıca o kapasitedeki arkadaşlar iş arıyorsa (ki hiç sanmam ) cv atabilir ilgili firmaya. Sabahtan akşama otomatik şanzımana işkence testi yapıyorlar kendileri baya eğlenceli olmalı

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt