Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip 1.4 TSI 180 HP

:) Erhan işime yaramamasından çok aracın ilk bakımının geçmesini bekliyorum..O zaman kadar dış görsellerle uğraşmak cazip geliyor..Bilgi ve paytlaşımın için çk teşekkürler..:eek:key:

Öncelikler teşekkür ederim Hasan Abi,

Dün gece uzun uzun yazmıştım ama gitmiş, kısaca bahsetmem gerekirse; 7 ileri dsg konusu forumda çok tartışıldı tork limitöründen dolayı bu sebepten chip konusunu burada tartışırız diye düşünmüştüm ama olmadı, chip için sponsorlukta çıkınca konunun bir anlamı kalmadı. Silinmesini istememin sebebi budur :)

Revo 'nun ölçümlerinin 100 oktanda olduğunun yazılı, resmi bir bilgisi var mı? Ben sadece sizden duydum da.. Varsa okumak isterim..

Şuan bulamadım o yazıyı..

Sitede şöyle bir yazı var, burada da net bişey söylemediklerine göre 100 oktan nereden çıktı bende merak ettim Alp'cim :)

Step 4 – Programme Testing

Initial testing is run on the new ECU programme. Combining testing on the public roads and high speed testing at regional testing facilities, allows us to gather data on performance vs. fuel economy. As Revo software is used worldwide we continue the testing on varied fuel quality, from 95 ron to full race fuel.

Geri
Üst Alt