Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ceza

Sırf böyle polisler yüzünden film yaptırmadım arabaya. Bu konuda şöyle bir saçmalık var, filmi satmak ve cama uygulamak serbest satıcılar için, fakat araç sahipleri için kullanmak yasak.

Dünyanın başka bir yerinde böyle bir komiklik afedersiniz salaklık daha yoktur heralde.

Trafik Emniyet'te Kıdemli Polis bir aile ahbabımız var, kendisi filmin her türlü ceza yazılabilecek bir nesne olduğunu söyleyip aracıma yaptırmamamın, yaptırır da çevirmede ceza yersem de serzenmemem gerektiğini söylemişti. ben de yaptırmadım.

bu da böyle bir anımdır.
Öyle çok koyu bi cam filmi olmadığından içim acıdı kim ne derse desin

Arkadaşlar gerime demeyin polis kendine hakim olacak birine kız birine patla olmaz böyle dinlemeyin cezayı hak edene kessinler. Birgün yol alırken sağımda belediye Otobüsü var meğer çevirme varmış Karşıdan bir güneş geliyor önümü göremiyorum yolda birşey fark ettim ezmeden geçtim fakat öndekine vurdum katlamalı trafik dubası velhasılı kelam birtanesini ben kırdım arkama baktım polisler yola çıkmış durdum geri geldim polisin biri iki tane duba kırdın ceza kesmeye uğraşıyorlar inatla birini kırdım diğeri kırıktı ezmesin bile dedim inatlaştık ta inatlaştık birini kabul ettim sonra bak beyefendi ödemezsen bizden keserler dedi ödemeyecektim de Kişilik kilidi var adres telefon aldım istanbuldan trafik emniyet şubesine kargolattım 2008 de 160 lira yaramıyor Arkadaşlar polis bu %80 yaramazdır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Filmi satmak veya uygulamayı geçtim,1 numara film muayeneden bile hafif kusur olarak geçiyor. O zaman tuvtürkte onay vermesin arabaya...Nasıl xenonlar artık hiç bi şekilde geçmiyor,filmde geçmesin yani...Muayeneden geçtiği halde polisin sorun çıkarması insanı daha da çileden çıkarıyor...

Arkadaşlar gerime demeyin polis kendine hakim olacak birine kız birine patla olmaz böyle dinlemeyin cezayı hak edene kessinler. Birgün yol alırken sağımda belediye Otobüsü var meğer çevirme varmış Karşıdan bir güneş geliyor önümü göremiyorum yolda birşey fark ettim ezmeden geçtim fakat öndekine vurdum katlamalı trafik dubası velhasılı kelam birtanesini ben kırdım arkama baktım polisler yola çıkmış durdum geri geldim polisin biri iki tane duba kırdın ceza kesmeye uğraşıyorlar inatla birini kırdım diğeri kırıktı ezmesin bile dedim inatlaştık ta inatlaştık birini kabul ettim sonra bak beyefendi ödemezsen bizden keserler dedi ödemeyecektim de Kişilik kilidi var adres telefon aldım istanbuldan trafik emniyet şubesine kargolattım 2008 de 160 lira yaramıyor Arkadaşlar polis bu %80 yaramazdır.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Heh işte kafalarına ne eserse o kullandıkları uslupta ortada

Filmi satmak veya uygulamayı geçtim,1 numara film muayeneden bile hafif kusur olarak geçiyor. O zaman tuvtürkte onay vermesin arabaya...Nasıl xenonlar artık hiç bi şekilde geçmiyor,filmde geçmesin yani...Muayeneden geçtiği halde polisin sorun çıkarması insanı daha da çileden çıkarıyor...

Ya dediğim gibi bu işin peşini bırakmıcam sonuçta daha önce cezasını iptal ettirmiş biri var ortada. Araştırma içerisindeyim dilekçe örneklerine vs baktım en yakın zamanda cezayı ödeyip itiraz dilekçemi vericem.

bizim @depness e de kestiler 189 tl filmden.
şuan ortalık karışık olduğundan araçların içleri gözükmediğinden onlarda bu yola başvuruyor olabilirler.
tabiii @schumi nin de dediği gibi nasıl bi ikilemde kalıyorsa insanlar. bir doğru vardır ya yasak ya da serbest.
madem muayeneye giriyoruz aracın men olacağına TÜV karar veriyo o zaman hafif kusuruna da karar verdiyse o araç cezaya tabi olmamalı...

tabii burası TÜRKİYE...

Geçmiş olsun.
Cam filmi işini hala kanunsal boyuta geçiremediler. Yazıklar olsun. Satmak serbest ama takmak serbest değil

Geçmiş olsun.
Gazeteye çıkmıştı bi ara artık çam filmine ceza yazılmayacak diye bir hafta sonra tanıdığım cam filminden ceza yedi.Hukuksal olarak şuan için kullanmak yasak gel velakin satmak yasal bi yerde bi hata var ama anlamak zor. .

benim anlamadığım muayenede hafif kusur, polis ceza kesiyor. Bu sistemle ve bu tarz polislerle iş yürümez. hakkını ara kardeşim.

Geri
Üst Alt