Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çekilmede yaşanacak problemler

salih21

Kayıtlı Üye
Öncellikle iyi akşamlar,
Bu sabah beşiktaşda aracım çekildi ilk defa başima geldi yaşanabilecek problemler az çok duymuştum ve almaya gittiğimde ilk sağına soluna baktım görünürde birşey yoktu, yolda gelirken de birşey yoktu ama biraz ben titiz olduğum icin alt tarafını bir yere baktırmayı düsünüyorum sizce ne yapmalıyım tecrübesi olan şunlar şunlar olmuş olabilir diye tavsiyesi olan var mı? Yardımlarını bekliyorum simdiden teşekkürler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Artık çekiciler eskisi gibi aracın arkasına bağlayıp çekmiyor.
Memur arabadan bile inmeden kaldıraç sistemi (forklift gibi) aracı kamyonetin üstüne atıp gidiyor.

Bu sebeple eğer aracın altına giren kaldıraç marşpiyele kapıya veya başka bir yere sürtmemişse korkulacak bir şey yok.
Aracında sorun yoktur.

Artık çekiciler eskisi gibi aracın arkasına bağlayıp çekmiyor.
Memur arabadan bile inmeden kaldıraç sistemi (forklift gibi) aracı kamyonetin üstüne atıp gidiyor.

Bu sebeple eğer aracın altına giren kaldıraç marşpiyele kapıya veya başka bir yere sürtmemişse korkulacak bir şey yok.
Aracında sorun yoktur.
Görünürde bi problem yok ayriyetten bi ses vb. duyulan edilen bisey de yok dediğiniz gibi herhangi bisey yok gibi duruyor

Arkadaslar memur kepceyle toprak doldurmuyor.kimse arabanizi kamyona firlatmaz.birkac kendini bilmezin hareketini tüm polis teskilatina mal etmeyin lütfen

SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Kimseye bi suçlama derdinde değiliz ama bir kaç kendini bilmezden birine denk gelmediğim veya gelmiyeceğimiz ne malum bizzat çekilen bir arabanın kapısına o demirlerin vurulmasına şahit oldum ister istemez insan dert ediyor

Veren allah alan da allah.bu kadar maliniza düskün olmayin.tabii ki malinizida ortaya atmayin.yok altini falan baktiracam diyince insan biraz degisik oluyor.ömrümde bir arabanin cekilirken yada indirilirken altinin vurulduguna sahit olmadim.tamam sagini solunu tamponu anladikda altini vurmak demek ne demek.ancak o polisin maliniza kasti olmasi lazim böyle bisey yapmasi icin.walla bilader kirmizi isikta senin yanina kimse korkudan duramazda.arabadir bu bozulurda,vurulurda,boyanirda.bisey olmaz.takmayin bu kadar.
Haa tekrar söyliim tabiki arabanizida yerde bulmadiniz.

SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt