Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Carplay uygulaması

hasan59

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar iyi akşamlar seat ibiza style 2015 kullanıyorum iphone aldım ve carplay uygulamasını denedim ama olmuyor direksiyondaki tuşa basıyorum bağlantı kurmuyor sebebi nedir kullanan var mı?
cf0bf3bbd1fb79d5981f5e9ab0f27a47.png

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hocam o tuş telefon ile ilgili değil o tuş sesli komut tuşu ve geniş ekran değil ise aracınızda çalışmaz fonksiyonu yok yani 2 cisi car play derken bir program mı indirdiniz o mu çalışmıyor yoksa telefonu araca mı bağlayamıyor musunuz bağlantıyı bluetooth ayarlarından telefon ile aracı birbirine eşleştirme yaparak o sorunu aşabilirsiniz

Bende de var araç hata veriyo sesli kullanım sistemi hizmet dışı diyo ekranımda büyük olandan

Son düzenleme:
Hocam o tuş telefon ile ilgili değil o tuş sesli komut tuşu ve geniş ekran değil ise aracınızda çalışmaz fonksiyonu yok yani 2 cisi car play derken bir program mı indirdiniz o mu çalışmıyor yoksa telefonu araca mı bağlayamıyor musunuz bağlantıyı bluetooth ayarlarından telefon ile aracı birbirine eşleştirme yaparak o sorunu aşabilirsiniz

Direksiyona o tuşu koymuşlar ama çalışmıyor eğer bu pakette çalışmıyorsa bunu neden koyuyorlar sesli komut çalışmıyor yani ve iphone da ayarlarda var bağlantı için o tuşu gösteriyor

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Pakete göre de değişiyordur bende geniş ekran style dizel leon var bende çalışıyor ama şunu biliyorum telefonla hiç bir ilgisi yok o tuşun sesli komut

Muhtemelen denemişsinizdir ama yine de yazayım;
O tuşa basıp bırakınca aracın kendi ses tanıma sistemi girer
Uzun basınca da SIRI devreye girer.

Geri
Üst Alt