Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Canım Zonguldağım güzel karaelmasım.

onurduyar

Kayıtlı Üye
Aracının sınırlarını ve kendi sinirlerini test etmek isteyen bütün araç sahiplerini Zonguldak'a bekliyorum.
Sinir hastası olmak hatta varsa böbrek taşlarınızı dökmek için sadece yarım gün aracınızla şehir içinde ve ilçelerinde gezmeniz yeterli..
Benim canım şehrim Taşı toprağı elmas memleketim..

onurduyar

burası derken tum ulke genelı ıcın desek bence yerı cunku sen zonguldak dedın @PATRON abi sakarya dedı bende tekırdagda aynı hıç bulaşmayın derım :) hadi kendım bobrek tasını dusurdum kurtuldum dıcem yaa seatım nolcak on takımın anası agladı :) arabanın her yerınden ses gelmeye basladı :)

burası derken tum ulke genelı ıcın desek bence yerı cunku sen zonguldak dedın @PATRON abi sakarya dedı bende tekırdagda aynı hıç bulaşmayın derım :) hadi kendım bobrek tasını dusurdum kurtuldum dıcem yaa seatım nolcak on takımın anası agladı :) arabanın her yerınden ses gelmeye basladı :)
Konuyu ona getirmeye çalışıyordum.hani işiniz düşer zonguldağa gelirsiniz aman diyim aracınızla sakın ha gelmenizi tavsiye etmiyorum.toplu taşıma aracları candır

onurduyar

Geri
Üst Alt