Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Rüzgarlığı

eeymen

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba

Bildiğiniz üzere aracın dikiz aynaları kapıya monteli olduğundan rüzgar olduğu gibi içeri girmekte buda sigarayı saçı başı dağıtmamıza sebep oluyor. Aklıma bu cam rüzgarlıkları oluyor ya onlar geldi. Bu ürünü bulabilen taktıran birileri varmı? Konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

teşekkürler ama taktıran yok sanırım bunu?

sanırım forumda bir kaç araçta görmüştüm..onlarda yorum yaparlar görünce konuyu.

evet ben kullanıyorum bu mügen denilenlerden aslında benim için çok önemli birşey değil ama güzel duruyor diye takmıştım.Yanlız montaj çok önemli üstünde gelen bantlar tutmuyor bu yüzden bantlara çok para harcadım sonunda sağlam bantı bulup başarmıştım 3m bantları boşyere alıp para harcamayın şimdi markası aklımda değil ama lazım olursa bulabilirim.

Arkadaş aracın modelini belirtseydin yeni kasa için daha çıkmadı diye biliyorum. Eski kasalar da güzel duruyor görüntü olarak

Geri
Üst Alt