Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam otomatiği sorunu

oktay18

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,
2017 leon aracımda araç içinden cam açma kapama otomatiği basılı tutsam bile kapanmıyor. Camı tamamen açmak ya da kapatmak için düğmeye Sonuna kadar basmam gerekiyor. Bugün serviste bakımını yaptırdığımda sorun çözüldü. Eve geldim tekrar aynı sorun var. Sonuna kadar açıp kapatıp 3 er sn beklemeyi de denedim ama sorunu çözemedim.

Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Benim sol tuşlar bozulmuştu onları degiştim sorun kalmadı onlar bozuk diye adaptasyon bozuyo

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yok çıkmasını aldım serviste degişme ile 800 dediler ben çıkma golf 300 tl aldım beyaz ışık yanıyo 50 tl ye falan Elektirikçi degişiyo 350 yr iş bitti allah bereket versin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maalesef Seta'larda kronik sorun bu. Aynı sorunu defalarca yaşadım. Defalarca servise gittim. Cam sistemini komple söküp yeniden taktılar. O zaman düzeldi. Serviste 4 gün kaldı arabam.
Aynı şekilde bagaj kilidide sorunlu. Şu an benim aracımda sadece kumandadan açılıyor.

Geri
Üst Alt