Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Filmi

aylmz07

Kayıtlı Üye
Cam filmi durumu ne oldu arkadaşlar? malum camlardan filmleri söktürdük. şimdi bir numara taktırmak istiyorum ama son durum ne acaba resmi olarak?

Şu martta yeni yayınlanacak kusur düzenlemesini bekleyin derim ulaştırma bakanlığı sitesini takip edin

Ön cam hariç full 3 numara hiç çıkartmadım ve polis çevirmesindende geçtim problem olmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Onlere %70 geçirgen arkalar daha koyu olarak yaziyordu son açıklamada.On cam 0.50 diğer camlar 2 numara olarak kullanıyordum on cami ve ön kapilari soktum on kapılara 1 numara yaptırılan.%70 geçirgen dedikleri 1 numara oluyor.Muayanede şuan 3 numara bile olsa hafif kusurla geçiyor ama ileriki zamanlarda çevirme yapmaya baslarlarsa on kapilar koyu sorun olabilir.

Teşekkürler arkadaşlar Benim araba muayenesine daha 2,5 yıl var ben muayeneden çok trafikten ceza alma durumunu için sordum malum ceza almamak için söktürdük şimdi tekrar takdırmak istiyorum da ceza almayalım boş yere

Geri
Üst Alt