Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam filmi cezası...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende on camdaki filmi sokturdum. Bi arkadasim arabasini baglatti. Polisle ugrasmaya niyetim yok

Kemerin takılı olsa da ordan yazdırsaydın söktürmekle uğraşmazdın şimdi. Ben hep öyle yapıyordum 3-4 tane kemer cezam duruyor artık ceza puanım bitcek diye korkuyorum. 35 ceza puanım kaldı. :D
kemer-kemer-kemer-emniyet şeridi :D diye sıralanıyor ki şuan geçerli olanlar. Silinenleri saymıyorum bile :D kemer-camfilmi-kemer-kemer daha vardı silindi onlar :D

Kemerin takılı olsa da ordan yazdırsaydın söktürmekle uğraşmazdın şimdi. Ben hep öyle yapıyordum 3-4 tane kemer cezam duruyor artık ceza puanım bitcek diye korkuyorum. 35 ceza puanım kaldı. :D
kemer-kemer-kemer-emniyet şeridi :D diye sıralanıyor ki şuan geçerli olanlar. Silinenleri saymıyorum bile :D kemer-camfilmi-kemer-kemer daha vardı silindi onlar :D
Olan oldu artık napalım taktı mı takıyorlar:)

Olan oldu artık napalım taktı mı takıyorlar:)

6 kere emniyet kemeri 1 cam filmini leonda yedim. Çevirmeye giriyorum alkol var mı diyolar az var 10dk bekletin diyorum. İyi diyo bekletiyo sonra promil 39'da kalıyor o kadar beklettiğimizin hatrına kemerden yazalım diyolar :) ortaköyde otoparka dönmek için L döndüm, U döndün sen dedi çekti kavga ettim arkadaş girdi araya kemerden yazdırdık, vs vs. Emniyet şeridini cidden hakettim. Polis arkamdan şeritten çık ceza yazıyorum dedi çıktım önüme geçti arkasından geri çıktım :D çevirdi oda :D oda golfü aldığım gündü :D

Benimde promil korkusuna bir kere avcılarda ara sokaklarda kaçmışlığım var takıldı peşime kasislerde arabanın altı güm pat vurmaya başlayınca pes ettim durdum zaten sokağın önünüde kapamışlar:D Niye kaçıyorsun bizi gördün döndün dedi kaçmıyorum evime gidiyorum görmedim dedim bu hızla mı gidiyorsun dedi evet sıkıştım dedim üstümü başımı arabayıda stepneye kadar arayıp yolladılar.:D

polis işte adı üstünde ! verseydın bi çorba parası :D

yeter ki ceza yazmak istesin polisler
bununla ilgili bir fıkra var anlatmak isitiyorum :

zamanın birinde çok rüşvetci bir polis varmış neyse adamı sürüyorlar dag başına bunca güne kadar hep almaya alışmış adam bu dağ başında kafayı yiyecek ne gelen var ne giden...
bir akşam üstü bir otomobilin yaklaştıgıını görüyor ve agzı kulaklarına varıyor neyse arabayı durduruyor. hemen evraklara bakıyor herşey tamam emniyet kemerine bakıyor o tamam arabada her hangi bir gariplikte yok adam kesicek cezayı kaçarı yok soruyo işte yangı tüpü var mı var ilk yardım çantası o da var igne iplik evet makas o da var polis çıldıracak.
neyse hemşerim diyor polis mezdeke kasedi de var mı adam o da var diyor
polis : iyi oyleyse çal da neşemiz yerine gelsin
adam: takıyo kasedi bakıyor polis oynamaya başlıyor
adam soruyo polise ne olur memur bey diyo
polis e atarsın artık bi 20lik eşek degilsin ya bak oynuyoruz burda :D:D:D

yeter ki ceza yazmak istesin polisler
bununla ilgili bir fıkra var anlatmak isitiyorum :

zamanın birinde çok rüşvetci bir polis varmış neyse adamı sürüyorlar dag başına bunca güne kadar hep almaya alışmış adam bu dağ başında kafayı yiyecek ne gelen var ne giden...
bir akşam üstü bir otomobilin yaklaştıgıını görüyor ve agzı kulaklarına varıyor neyse arabayı durduruyor. hemen evraklara bakıyor herşey tamam emniyet kemerine bakıyor o tamam arabada her hangi bir gariplikte yok adam kesicek cezayı kaçarı yok soruyo işte yangı tüpü var mı var ilk yardım çantası o da var igne iplik evet makas o da var polis çıldıracak.
neyse hemşerim diyor polis mezdeke kasedi de var mı adam o da var diyor
polis : iyi oyleyse çal da neşemiz yerine gelsin
adam: takıyo kasedi bakıyor polis oynamaya başlıyor
adam soruyo polise ne olur memur bey diyo
polis e atarsın artık bi 20lik eşek degilsin ya bak oynuyoruz burda :D:D:D

:eek::D

geçmiş olsun ben alışkınım film egsoz sis vs araba gösterişli olunca küçük şehirde çekemiyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt