Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam filmi cezası...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçmiş Olsun, film işi Böyle maalesef :(

• Beğen
Reaksiyonlar: _AS_
Zeytinburnu yönünden sahilden bakırköy istikameitine giderken sürekli soteye yatıkları biyer var.. Orda bende dur anonsu aldım hızlıydımda durmadan bastım gittim.. Capacitynin önüne gelince yandım dedim ama sıkıntı çıkmadı.. Bu ara oralarda çok çevirm oluyor.. Emnyt müdürü özellikle filmlere acımayın die uyarıda bulunmuş.. Aman dikkat..

• Beğen
Ankarada durum nasıl bilen varmı benim iki arkadaşımın araçları filmli ama bi sıkıntı yaşamadılar şimdiye dek ...

• Beğen
gecmıs olsun bu fılmlerden cok canım yandı bu yuzden antalya gıbı yerde artık fılmsız bınıyorum fakat araba leon olunca yazacak bsey ıllakı buluyorlar daha dun gunduz gunduz yanan sarı sıs lambalarıma ceza yıyodum daha ne olsun ... bu arada benım babamında caravella da on cam dahıl fılm vardı onada ceza yazıp sıldırmessenız men dedıler oda gıttı sadece on camları sokturdu sıldırdı su an bınıyor bı problem yok ..

• Beğen
Geçmiş olsun :)

bundan 1 ay önce arkadaşımla gezerken galeriadan çıktıgımızda ilk işıklarda çevirme yapıyolardı girdik dedim içimden tamam gitti flimler :D
arkadaşımda da a3 var iki arabada ön cam hariç 3 numara film li polis evrakları istedi baktı içki varmı dedi geçeydi çevirme yaptıklarında yok abi dedik
sinemadan çıktık yeni falan derken dedi nie yaptırdınız bu arabalar cam filmi yasak oldugunu bilmiyomusun dedi biliyoruz abi güzel durdugu için yaptırdık dedik baglayımmı lan şimdi dedi bizde yok abi baglama falan iyi lan hadi basın gidin dedi :D mesele iyisine denk geldinmi hiç bi problem olmuyor

• Beğen
Eğer gerçekten iyi niyetli olsaydı emin olun emniyet kemerinden yazar gönderirdi. O kadar araç çeviriyorlar hangisini hatırlicak amir?

bigün beni polis çevirdiğinde egsoz var dedi, tüv onaylı dedim yok öyle olmaz ruhsatta yazması gerekiyo dedi. İyi dedim arka karartmalara takıldı cam filmi var dedi karartma onlar film olsa önlere de yaptırrım dedi sonra ii tamam diyip arabadaki polise götürdü evrakları ve camfilmi + egsozdan yaz demiş. Gittim arabadaki polise camfilmi ve egsoz mu var dedi. Yok dedim camfilmi bi egsoz var ama tüv onayı olmasına rağmen yazıcam dedi dedim. iyi sadece egsozdan yazıyorum dedi, başka birşey yapamaz mıyız dedim. Emniyet kemerinden yazdı gönderdi.!

Geçmiş olsun...Eger bana denk gelen sıvıl ıse efendı ıyı nıyetlı bır polıs memurudur.Bu adamların ıcerısınde bu ınsan evladı nasıl boyle kalmış dedırtıyor.
Genç biriydi benim yaşlarda aşşağı yukarı konuşması falan gayet efendi saygılıydı. Böyle olmaları lazım.

Eğer gerçekten iyi niyetli olsaydı emin olun emniyet kemerinden yazar gönderirdi. O kadar araç çeviriyorlar hangisini hatırlicak amir?

bigün beni polis çevirdiğinde egsoz var dedi, tüv onaylı dedim yok öyle olmaz ruhsatta yazması gerekiyo dedi. İyi dedim arka karartmalara takıldı cam filmi var dedi karartma onlar film olsa önlere de yaptırrım dedi sonra ii tamam diyip arabadaki polise götürdü evrakları ve camfilmi + egsozdan yaz demiş. Gittim arabadaki polise camfilmi ve egsoz mu var dedi. Yok dedim camfilmi bi egsoz var ama tüv onayı olmasına rağmen yazıcam dedi dedim. iyi sadece egsozdan yazıyorum dedi, başka birşey yapamaz mıyız dedim. Emniyet kemerinden yazdı gönderdi.!
Yanlız kemerde takılıydı bende:D
Polislerle çingene olmayıda hiç sevmiyorum ama belki uğraşsa yapabilirdi böyle bişi ya da genç olduğu için amirinden tırsmışta olabilir. Duydum çünkü telsizde kendi kulağımla "leonda birşey yoksa cam filminden yaz" dediğini:)

Bu arada yorumlar için herkese teşekkür ederim.

Geçmiş olsun ben bu yasağı anlamıs değilim aga madem yasak niye devlet cam filmlerden yok ekstra tamponlardan jantların ne bılım aklınıza gelebılcek butun ekstra seylere takıyorlar ama devlet catur cutur VERGİsini alıyor madem yasak niye bunlardan VERGİ KDV kesiliyor anlamıs degılım.

Geçmiş olsun ben bu yasağı anlamıs değilim aga madem yasak niye devlet cam filmlerden yok ekstra tamponlardan jantların ne bılım aklınıza gelebılcek butun ekstra seylere takıyorlar ama devlet catur cutur VERGİsini alıyor madem yasak niye bunlardan VERGİ KDV kesiliyor anlamıs degılım.
On numara gelir kaynağı çünkü keser mi:)
Önce yaptır devlet alsın vergisini kazansın sonra ye cezayı devlet gene kazansın:) Niye yasaklasın ki yaptırmayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt