Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cam açma düğmeme taş parçası girdi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bir kompresör tutun diyecem yandan falan yapabilirseniz ama daha çokta girebilir =)

Milyonda bir şans gibi birşey herhalde. Buda senin başına gelmiş Gökhan abi. İnş. en kısa sürede problemin çözülür :)

leonlarda nasıl bilmiyorum ama kapı kartonunu sökmek daha mantıklı tuşları söktüğünde toplayamama şansın var kapı kartonunu söküp ters çevirir tuşu yukarı kaldırırsan belki çıkar

walla helal olsun gökhan abi süper isabet almıssın ne diyim :)

evet sevgili dostlar bugün düğmeyi kurcaladım dıştan taşın göründüğünü gördüm...kapı çıtasını sonra düğmelerin hepsinin plakasını söktüm ters çevirdim salladım taşcıklar elime döküldü....işlem tamam sonra parçaları geri taktım tık tık işlem tamam:):):)yani düğmeleri de sökmeye gerek kalmadı:)konu yine tarafımca halloldu arkadaşlarımın şaşkın bakışları arasında:):):)

Hocam hemde taşcıklarmıs bi tanede dğiller...terbiyesizler yaaaa....elineze sağlık...:D

Geçmiş olsun Gökhan valla unuttum bile ben :) Konuyu kapatayım mı Gökhan ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt