Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

C Segmenti Sedan Araç Kralını Seçelim Mi ?

C Segmenti Sedan Araç Kralını Seçelim Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    108
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seat ın olmadığı bir listeyi dikkate almıyorum oylama zahmetine dahi girmiyorum bile...
Serkan abicim başlığı dikkatli okur musun rica etsem C sınıfı Sedan araç diyoruz Seat'ın C sınıfında güncel kasa sedan modeli yok ki

---------- Post added at 18:27 ---------- Previous post was at 18:26 ----------

Arkadaşlar dikkat ettiniz mi bilmiyorum yalnız hepsi güncel kasa araçlar Seat şuan 0 km TOLEDO üretmiyor ve EXEO C sınıfı değil

S40 alınacaksa donanıma para harcamadan almanın hiç bi mantığı yok..
önceden yazmışım S40 diye gerçi ama donanımlı olduğu göz önünde bulundurularak..boş S40 boş Focus'tan kötü çünkü..

üstteki mesajı dün atmışım yeni atmışım gibi görünüyo yeni mesajlarda hayırdır inş.. :D :D

Serkan abicim başlığı dikkatli okur musun rica etsem C sınıfı Sedan araç diyoruz Seat'ın C sınıfında güncel kasa sedan modeli yok ki

---------- Post added at 18:27 ---------- Previous post was at 18:26 ----------

Arkadaşlar dikkat ettiniz mi bilmiyorum yalnız hepsi güncel kasa araçlar Seat şuan 0 km TOLEDO üretmiyor ve EXEO C sınıfı değil

o zaman açmasaydın ömercim bu konuyu burası seat sitesi banane hondadan banane jettadan;)

o zaman açmasaydın ömercim bu konuyu burası seat sitesi banane hondadan banane jettadan;)

Seat dışındaki şeyleri konuşmak yasak olsaydı, forumda konu kalmazdı. Seat hakkında kaç tane konu var sitede, şu kadar inch jant taktım, cam filmi yaptım konuları dışında?

hiç bir şey okumadan oylama yaptım baktım ki nerdeyse herkes benim ile aynı düşünüyor o da volvo tabi ki..kalitesi belli ..sıralama yapacak olursan vw kalitesinin ne kadar yüksek olduğunu bilsem de jetta mı hayır kesinlikle sevmediğim bir araç..balkondan baktığımda komşumda oktavia var en son çıkandan araç harbiden çok tok duruyor olsada bana gene jetta yı passatı hatılatıyor..honda'lar çok güzel..cruze a gelince görüntüsünün aracı mı acaba diyorum baktığında insana off dedirtecek bir araç ama görüntüye rağmen içi boş..iğneyle şişirilmiş bir vucut gibi..ama vucutta güç yok..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt