Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cızırtı Sesi

Fatihguneyceli

Kayıtlı Üye
Merhabalar.
Öncelikle forumda eski ama yeniyim. Bilgi edinme amaçlı takip ediyorum ilk sıkıntılı konu başlığım bu olacak.
2015 seat leon aracıma krndi çapımda temiz ses için sistem kurmaya karar verdim. Orjinal ana üniteyi bozmadan Powerbass Alc-4 deck çeviriciyi, soundmagus H500 5 kanal anfiye bağladım. Ön takımları hertz hsk 165 component ile besledim. Arkaya daha önce elimde olan Alpine Spg C3 coax. Hoparlör ile geçtim. Subwoofer ise Re audio tercih ettim.
Bu bağlantıları yaptırdım ama araç çalışmazken teyp açılınca sesi sıfırda da olsa cızırtı sesi alıyorum. Ayrıca motor çalıştığında da motor devrine endeksli motor sesi alıyorum. Forumda tecrübelerinizden çözüm beklemekteyim. Şimdiden teşekkürler

Ses kablosuyla aküden gelen besleme kablosunu ayrı taraftan gecırın mesala besleme sol ses kablosu sag taraf

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt