Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bunu yaptırmak parçaların fiyatını öğrenmek istiyorum

hakanobuzz

Kayıtlı Üye
f06bf4c82f34d0121c4d94d0915f4777.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Resim attım ama

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

?

kendini tanıtma aşırı kuralcı ve gereksiz bir yaklaşım gibi geliyor.baştan beri şaşırıyorum bu kurala..

adamın bir müşkülü var siz kendini tanıt diyorsunuz..tek şaşıran ben miyim?

kendini tanıtma aşırı kuralcı ve gereksiz bir yaklaşım gibi geliyor.baştan beri şaşırıyorum bu kurala..

adamın bir müşkülü var siz kendini tanıt diyorsunuz..tek şaşıran ben miyim?
Şaşıracak birşey yok tanımadan nasıl hitap edeceğini bilmeden direk sorun yazıp bir daha bakmayan çok kişi oluyor

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnternette olsun gerçek hayatta olsun...
Herhangi bir gruba katılmak istenildiğinde karşılıklı güven oluşturmak için kendini tanıtmak çok doğal ve istenilen bir gerekliliktir.

Ayrıca konuyu açan arkadaşa tavsiyem internetten parçacıların telefonlarını bulup şasi no ile direkt sorarsa problemini daha hızlı çözer.

Mardin'de VAG grubu parçaları olarak çok seçenek yoktur diye düşünüyorum bu sebeple ancak kargo ile problemini çözebilirsin
Altta linkini verdiğim parçacı hem sıfır hem çıkma parçalarda yardımcı olur. Kargo da yaparlar.
http://www.oto2000.com

İyi akşamlar tanıtacam ama öyle bir yer bulamadım sayfa biraz karışık

Geri
Üst Alt