Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Atatürk sevgisi için can verilir can.. Varsın araba çizilsin...
Ayrıca öyle birini o an görürsem ve sebebi de söylediğiniz gibi olursa arabaya zarar verdiği için değil, Atatürk'e saygısızlık yaptığı için pişman ederim o şahsı...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Cidden böyle düşünüyorsanız tebrik ederim . Görürsem ben de dediğiniz gibi yaparım fakat sokakta duran bir aracı ne mümkün devamlı gözetlemek .
Aynı şehirde yaşıyoruz ben yine de göze alamıyorum malesef . Aracım Atatürk'ten kıymetlidir gibi bir şey asla söylemiyorum . Konu oralara sakın gitmesin . Ama bu sebepten çizerlerse ben şahsen üzülürüm . Aynı şekilde tuttuğum takımıma ait bir şey de koymuyorum.

Yıkattık güzelce. Canavarlar kendine gelsin biraz :)
b30256ba690d6b4e9ae971da384c8922.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçen hafta N11 den S-Dizayn ın havuz paspasını aldım. Dün taktım. Cuk oturdu. Pimleri vs gayet iyi. Koku yok. Ek olarak arka cam sileceğini Bosch ile değiştirdim. Eskisi atlama ve ses yapıyordu. Bu şuan gayet iyi oldu. Bununla birlikte havanın güzel olmasını fırsat bilip yıkadık, cilaladık, motoru temizledik. Mis gibi oldu Arslan.

Geçen hafta N11 den S-Dizayn ın havuz paspasını aldım. Dün taktım. Cuk oturdu. Pimleri vs gayet iyi. Koku yok. Ek olarak arka cam sileceğini Bosch ile değiştirdim. Eskisi atlama ve ses yapıyordu. Bu şuan gayet iyi oldu. Bununla birlikte havanın güzel olmasını fırsat bilip yıkadık, cilaladık, motoru temizledik. Mis gibi oldu Arslan.

Güle güle kullan abi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kışa hazırlık yapmak lazım.
Silecek antifrizini değiştirdim.
Haftasonu G12 de eklerim. Kar lastiklerini de taktırırım.
Bir de bugün havuzlu paspaslarım gelir.
Tamam kışa hazırız.

Geri
Üst Alt