• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Bugün Trafikte SCW Üyesi Gördünüz mü ?

cuprali

Kayıtlı Üye
İsim
ALİ
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TJ 0770
bu sabah ümraniye de [MENTION=21978]FaTaL[/MENTION] gürkanı gördüm durum biraz farklıydı ben evin balkonundaydım o ara sokaktak çıkıyordu az daha hatalı sollama yapan bir deyyus ile çarpışacaktı ara yollarda sollama yapmayalım arkadaşlar

RedLine

Kayıtlı Üye
İsim
Kadir YÜCE
Nereden
Ankara
Plaka
06 DP 4430
41FP... makyajlı cupra tamponlu beyaz leon kiminse çıksın ortaya:D Ankara'da stickerlı yabancı plaka we ben tanımıyorum:)

Birkan6161

Kayıtlı Üye
İsim
Birkan GENÇ
Nereden
İstanbul
Plaka
41 EC 933
Bugün beyaz bi ibiza gördüm yenibosna e-5 yanyolda. Benzinciden çıkıyordum o araç döndü içeri girdi son anda fark ettim kornaya bastım ama duydumu bilmiyorum selamlar :)

ghost rider

Kayıtlı Üye
İsim
emre çolakoğlu
Nereden
İstanbul
Plaka
34 EVA 35
Bugün beyaz bi ibiza gördüm yenibosna e-5 yanyolda. Benzinciden çıkıyordum o araç döndü içeri girdi son anda fark ettim kornaya bastım ama duydumu bilmiyorum selamlar :)
bende sen kornaya basınca farkettim kardeşim bendim o yengenin arabasıydı:Dbu arada aracında sticker göremedim:mad::eek:key:

Hyper

Kayıtlı Üye
İsim
Barış EVİN
Nereden
İstanbul
Plaka
34 FG 727
saat 14:00 sularında 34 UB plakalı bir scw üyesine rastladım ama ismini hatırlamıyorum açıkçası forumda aradım da fakat bulamadım :) Bostancı'da Bağdat Caddesine doğru giderken el salladım korna bastım ama camaroda olduğumdan beni tanımadı sanırım:( burdaysa ses versin :eek:

#ismail

Kayıtlı Üye
İsim
iso
Nereden
Muğla
Araç
Diğer
Plaka
41
geçen hafta pazar günü saat 12:30-13:00 arasında içmeler köprüsünde 34 GG plakalı beyaz leon gördüm :)

Birkan6161

Kayıtlı Üye
İsim
Birkan GENÇ
Nereden
İstanbul
Plaka
41 EC 933
bende sen kornaya basınca farkettim kardeşim bendim o yengenin arabasıydı:Dbu arada aracında sticker göremedim:mad::eek:key:
ne güzel ya ikinizdede beyaz ibiza var :)

plaka yabancı gelmedi daha önce yolda görmüşlüğüm var sanırım..

stickerım vardı abi ama evde beklettiydim bi süre yapıştırmadım çekmecemde kaldı uzun bi süre sonra yapıştırdım zor bela ama harfleri falan düştü bende komple söktüm hala yenisini isteyecem :)

atay78

Kayıtlı Üye
İsim
burak
Nereden
Adana
bugun trafıkte bulundugum yol ustunde 9 leoan bır ıbıza gordum bakındım ama hıcbırınde stıcer yoktu hatta bır ara bır yere park ettım aracı arka arakaya uc leon duruyorduk:(

EmreKLKSZ

Forumdan Uzaklaştırıldı
İsim
Emre
Nereden
İstanbul
Bu gün öglen bir sularında halkalı avrupa konutları civarında CILGIN pilot görüldü. Bu adam gercekten de bir cılgın dostuuummm :)))) bu havada tepeyi tırmanıyorduuu :)

feda

Kayıtlı Üye
İsim
kemal
Nereden
İstanbul
Plaka
34 gg 4974
Bu gün öglen bir sularında halkalı avrupa konutları civarında CILGIN pilot görüldü. Bu adam gercekten de bir cılgın dostuuummm :)))) bu havada tepeyi tırmanıyorduuu :)
sanamı yakalandık emre bir iş görüşmesine gidiyordum ilk defa oradan gectim yolarıda bilmiyordum zaten karda yagun yagıyordu :) tırmandı leonum yollara

Üst Alt