Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Seat Ateca aracım için verdiğim mücadeleler birer birer sonuçlanıyor.
Spoiler yaptırdık (henüz teslim alamadım vakitsizlikten)
Konfor seti yaptırdık resimleri aşağıdaki gibidir.
Kendimi nedense bu konuda öncülük yapıp peşinden koştuğum için mutlu ve huzurlu hissediyorum. Dünya'daki ilk ses yalıtımı yapılan Ateca bende :D
193281932919330

Seat Ateca aracım için verdiğim mücadeleler birer birer sonuçlanıyor.
Spoiler yaptırdık (henüz teslim alamadım vakitsizlikten)
Konfor seti yaptırdık resimleri aşağıdaki gibidir.
Kendimi nedense bu konuda öncülük yapıp peşinden koştuğum için mutlu ve huzurlu hissediyorum. Dünya'daki ilk ses yalıtımı yapılan Ateca bende :D
Ekli dosyayı görüntüle 19328Ekli dosyayı görüntüle 19329Ekli dosyayı görüntüle 19330
Hayırlı olsun ne kadara patladı izalasyon ve etkisi nedir ?

Hayırlı olsun ne kadara patladı izalasyon ve etkisi nedir ?
150 TL + Kargo satış fiyatı.
Etkisi çok keyifli artık o cepte hanımın bıraktığı kolonya şişesi tıkırdamıyor. atecateam kupon koduyla alırsanız ücretsiz kargo imkanı var. Benim aracım kalıp aracı olduğu için böyle bir anlaşma yaptık. Leon ibiza ne için alınırsa alınsın ücretsiz kargo için bu kod kullanılabiliyor.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

150 TL + Kargo satış fiyatı.
Etkisi çok keyifli artık o cepte hanımın bıraktığı kolonya şişesi tıkırdamıyor. atecateam kupon koduyla alırsanız ücretsiz kargo imkanı var. Benim aracım kalıp aracı olduğu için böyle bir anlaşma yaptık. Leon ibiza ne için alınırsa alınsın ücretsiz kargo için bu kod kullanılabiliyor.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Bu uygulama yi yapan usta varmıdır peki?

Geri
Üst Alt