Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Aracım ibiza 1.4 lpg bakımı ve afr ayarı yapıp 4adet lassa grenways Lastık taktırdım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Barış kardeşimle birlikte yıkayıp temizledim ardından gezmeye çıktık
ec7a7a84f6a9bcd48ba6c9e84d06384b.jpg

6cba2e2ff84b1ec7e360d8a92917f2f6.jpg

Trakya'dan gönderildi..

2 gündür kontak açmadım.. özledim doğrusu:) her sabah işe giderken arkasından en az 30 sn bakakalıyorum:)

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bosh Filtreler 110 lira
Mobil 1 Süper Fe 4 litre 5w 30 105 lira
Usta ücreti 60 lira

Toplamda 275 liraya bakımı aradan çıkardık.

Bir daha ki bakımda nasipse triger değişimi olacak... Geri sayım başladı...

Hafta sonu led stoplar ve pedal takımı alındı.
Zaman olmadığı için takamadım ama çalışıyor mu diye denedim arıza ışığı da yakmadı stoplar kendinden dirençliymiş
nasıl sevindim bilemezsiniz. Takınca fotolar da ayrıca eklenecek.

Hafta sonu led stoplar ve pedal takımı alındı.
Zaman olmadığı için takamadım ama çalışıyor mu diye denedim arıza ışığı da yakmadı stoplar kendinden dirençliymiş
nasıl sevindim bilemezsiniz. Takınca fotolar da ayrıca eklenecek.
bekliyorum...;)

Bu gün değil ama son 1 haftadır epey masraf yaptım kerataya. 4 adet lassa snoways4 alıp 17'den 16" kışlıklara geçtik önce. + 4 adet kara jant ve kapak aldım. Cumartesi günü de kışlık bakım için ustama gittim, sağolsun o da iyi ilgilendi. Aracın önce ki sahibinin ne zaman ve hangi bakımları yaptırdığını bilemediğimiz için gerekli ne varsa incelendi, yapılması gerekenler de yapıldı. Yağı değişti (castrol Edge titanium Fst), polen ve hava filtresi değişti. (Waben ve Bosch) Kayışının durumunun iyi olduğunu öğrendik. Balatalar 3-5 bin km daha gider yüklenmeyelim sonra ki sefer değişiriz dedi. -25 antifiriz ve işçilik derken 2650tl yuttu araba. :)
En azından biliyorum ki 5 bin km sonra ki balataları ve 15 bin sonra ki yağ değişimi gibi durumları saymazsak uzun süre gönül rahatlığıyla bineceğim artık.
:)
Bu yakın tarihler de benzer bakım veya harcamaları yapanlar varsa paylaşmalarını beklerim. Bulunduğum il Ankara bu arada.

Geri
Üst Alt