Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Bugun yillik bakimimizi yaptirdik, umraniyede ismi lazim olmayan servisteydik. Genel olarak servisten memnun kaldigimi soyleyebilirim, yag konusunda arac garanti kapsaminda olmadigindan disardan yag getirebilecegimi ancak yaga bagli herhangi bir sorumluluk almayacaklarini bildirdiklerinden yagimi kendim goturmedim. Suanda zubizu %10 iskonto kampanyasi var ancak yag bedeli bu iskontoya dahil edilmiyor. Aracimi servisten aldiktan sonra ciddi bir farklilik hissettigimi, arabanin cok daha sessiz ve stabil hale geldigini de eklemek isterim, belki psikolojikir bilemedim fatura goruntusunu de ekliyorum, herkese keyifli, kazasiz belasiz seatlar Ekli dosyayı görüntüle 17565

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Hayırlı olsun bakımın, kazasız belasız, sessiz sakin kullanırsın inşallah.
Petrol Ofisi Maxi tarzı bir yazı gördüm sanki. O tam olarak nedir?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Levent ile birlikte araçlarımızı yıkayıp sildik.. Ardından lastiklerimizi patlattık ve anı ölümsüzleştirdik:)

6db5796cc079a8c5f8e07166a497481e.jpg
6c1ab605bed52d8f333dca115caf0102.jpg
4dee1c12066c98d85f27997df93e2171.jpg
d09c12722a5a2e357249719d0ebe21ec.jpg
f01b6565c6f320fa8071970b4939d400.jpg

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çin den metal pedal takımı 15 günde geldi ve akşam montajını yaptım. Sonrasında gece yıkandım ve cilaladım.

Güle Güle kullan... Şu pedal takımını takamayan tek ben varım heralde. Belki 2 seneden çok olmuştur bir kere takayım dedim takamadım attım köşede duruyor.

Güle Güle kullan... Şu pedal takımını takamayan tek ben varım heralde. Belki 2 seneden çok olmuştur bir kere takayım dedim takamadım attım köşede duruyor.
Teşekkürler. 5 dakika sürmedi takmak. Kaput açma kolunu sökmeden, esneterek taktım hatta. İşlem çok basit. Deneyin derim. Ayrı bir hava katıyor.

Güzel olmuş benimkide yolda

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt