Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu tuş ne işe yarıyor?

deniz06

Kayıtlı Üye
Merhaba, aranıza yeni katıldım. Leon 1.2 2015 sahibiyim. Sol diz hizasında far tuşlarının olduğu bölümün sağında yine farlar ile ilgili oldığunu düşündüğüm döner buton var. Fakat tuşa bastığımda herhangi bir tepki alamıyorum. Ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını bilen biri aydınlatabilir mi beni?

xgm8nn.jpg

Gösterge aydınlatma ışığının ayarı olması lazım.

Tuş sanki tam görülmüyor ama anladığım kadarıyla fark yükseklik ayarı. Gece döndürürseniz o tuşu daha iyi anlarsınız zaten. Far ışıklarının aşağı ya da yukarı ayarlandığı tuş

Aracınız led paket değilse, farlarınız halojen ise o tuş far yükseklik ayarı tuşudur. Led ise farklı bir tuş olabilir. Ledlerde yükseklik ayarı otomatik oluyor.

- / 1,2,3 gibi ayarlar var. Aracin yolcu ve yuk durumuna gore ayarlaniyor diye okumustum kullanim kilavuzunda. 2 kisilik seyahatlerde - konumunda duruyor yanilmiyorsam.

Merhaba, aranıza yeni katıldım. Leon 1.2 2015 sahibiyim. Sol diz hizasında far tuşlarının olduğu bölümün sağında yine farlar ile ilgili oldığunu düşündüğüm döner buton var. Fakat tuşa bastığımda herhangi bir tepki alamıyorum. Ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını bilen biri aydınlatabilir mi beni?

xgm8nn.jpg
insanın leon alası geliyor içi ne güzelmiş:)) maşallah maşallah

Gösterdiğin tuş halojen olan leon'larda farın yükseklik ayarı. Yukarı veya aşağı hareket ettirebiliyorsun. Akşam çıktığında deneyebilirsin fark edeceksin.

Geri
Üst Alt