Bu program sayesinde aracınızı basabilirsiniz :) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Bu program sayesinde aracınızı basabilirsiniz :)

dissolvent

Kayıtlı Üye
Ben de bir arkadaşımdan gördüğüm bu programı sizlerle paylaşmak istedim.benim leylek ibizamı iyi bastı :) programın ismi Suspension Master. Fakat sadece android işletim sistemi (google play)de var.iosta bulamadım.ayrıca aracın fotoğrafı tam olarak yandan ve boydan düz bir şekilde çekilmesi lazım yoksa ufak bozukluklar olabiliyor.umarım eğlenirsiniz.ekteki aracımı orjinalmiş gibi bastı :)

Ekli dosyalar

dissolvent

Kayıtlı Üye
Ayrıca jantta ekleniyormuş fakat çok sırıtıyo.inc'i falan da ayarlanabiliyor.

LKTN

Kayıtlı Üye
Ben de bir arkadaşımdan gördüğüm bu programı sizlerle paylaşmak istedim.benim leylek ibizamı iyi bastı :) programın ismi Suspension Master. Fakat sadece android işletim sistemi (google play)de var.iosta bulamadım.ayrıca aracın fotoğrafı tam olarak yandan ve boydan düz bir şekilde çekilmesi lazım yoksa ufak bozukluklar olabiliyor.umarım eğlenirsiniz.ekteki aracımı orjinalmiş gibi bastı :)
Aracına coil ve ya performans yayları taktırmak isteyen ancak, estetik anlamda nasıl olur düşüncesindeki kişiler için çok faydalı bir uygulama. Deneyeceğim. 3,5 cm Eibach taktırsam araçta nasıl duracak bakalım :) Teşekkürler.

dissolvent

Kayıtlı Üye
Aracına coil ve ya performans yayları taktırmak isteyen ancak, estetik anlamda nasıl olur düşüncesindeki kişiler için çok faydalı bir uygulama. Deneyeceğim. 3,5 cm Eibach taktırsam araçta nasıl duracak bakalım :) Teşekkürler.
Rica ederim bol eğlenceler :)

dissolvent

Kayıtlı Üye
Google play e suspension master yazınca ilk çıkanı indirdiysen yanlış değildir.logosunu ekte paylaşıyorum.

Ekli dosyalar

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
Paylaşım çin teşekkürler @dissolvent
Herkes için aranan kan gibi duruyor...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi