Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu egsoz nasıl?

Bahsettiğin egsoz Cezmi Abideki egsozdansa ses epeyce baş ağrıtacaktır. Performans ve sessiz aynı anda sağlanamıyor.

Sebring XT1 o abi, zaten sesli bi model, serbayın söylediği yatay kazanlı modellerinden sanırım, Bencede şemunum, ömerin dediği gibi distribütorunu ara senin aracına uygun remusun fiyatını modelini öğren, ona göre araştırma yap. Remustan memnun olmamana imkan yok.

Sessiz bir model istiyosan supersprint araştırmalısın.

Sebring XT1 o abi, zaten sesli bi model, serbayın söylediği yatay kazanlı modellerinden sanırım, Bencede şemunum, ömerin dediği gibi distribütorunu ara senin aracına uygun remusun fiyatını modelini öğren, ona göre araştırma yap. Remustan memnun olmamana imkan yok.

bendeki xt1 sebring oval olanı ama ses çıkmıyor deredeyse :)

bende bugün duydum Cezmi abinin egzoz sesini baya ses çıkıyordu ondakide sebring xt1 oval değilmi ? son susturucu işlemimi vardı onda ?

arkadaslar dedıgım gıbı bu supersprınt kazan 1400TL...
bugunde remus sos susturucu fıyatı aldım 288 EURO + 90 EURO egsoz uç fıyat aldım...
ses olarakta hafıf bı homurtu olacak okadar...
sizce bu uygulamayı yapıyımmi ve supersprınt ıle resmus arasında neden bu kadar fıyat farkı var...

Şemun remus alırsan sesteki farkı duymak isterim, sanırım aldığın fiyat yatay kazan performans tipinde olan, doğru mu tahmin ettim?

Şemun remus alırsan sesteki farkı duymak isterim, sanırım aldığın fiyat yatay kazan performans tipinde olan, doğru mu tahmin ettim?

evet abi yatay sekılde gelıcek ve kesme bıcme olmayacak araca bırebı uygun sıparısle gelıyor leon ıcın yapılmıs yanı ...

---------- Post added at 18:37 ---------- Previous post was at 18:31 ----------

ama kararsızım sıparıs verımmı vermıyımmı dıye...

Aradaki fark tamamen marka ile ilgili,sonucta ıkısıde egsoz sıstemının rahatlamasına faydası olan susturucular tek farkları seslerı olcaktır,bunun dısında ıstersen free flow b susturucu bıle taksan b farkı olmıcak.

pekı sen olsan alırmısın remus acıkcası remus bana uygun geldı kesıp bıcme olmaması ve araca gore yapılmıs olması ıcımı rahatlattı...
ve ben cok ses cıksın ıstemıyorum satan kısylede konustum hafıf ugultulu bı ses cıkar dedı okadar... ve tuv onaylı...

Geri
Üst Alt