Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu aracı tanıyan var mı??

130 hp den chip tuning yaptırarak 180 hp ye çıktığını söylüyor...Bukadar fazla beygir elde edebilirmi ki..?

egzos sistemi de var sezgin. kesin kutu içi filtrede vardır. benim eski tdi sport Ankarada dynoda 185 hp 450 nm tork çıkmıştı. bu da rahat 180 vardır bence. sadece yazılımla 170-180 arası oluyor zaten

bugün arkadaşla konuştum..çok hoş bir sohbet oldu..detaylı bilgi de aldım..hatta ilan yazmayan ilave hatırladığım kadarı ile ilaveten egzoz ile ilgili birşeyler yapmış..4 lastik yeni değişmiş..
sadece önde tekrar orjinal tamponu geri takmak zorunda kalmış..arka tampon cupra..
bunun dışında güzel bir haber de arkadaş adanalı ama gaziantep üniversitesinde okuyor..aracı burda görme şansım olacak..aynı zamnda doğukan da..başka bir seat froum üyesi olduğundan dolayı yapılanlar sohbetler sonucu olmuş kendisi aracı stock olarak almış ve herşeyi kendisi yapmış..
sıra geldi benim arabnın satılmasına..hadi inşeAllah

birde 1.9 tdi sport veya tdi cupra alacaksanız orjinal bulamazsınız. illaki turbo değişmiştir veya yazılımla, egzos falan yapılmıştır.

kutu içi hava filtresi dışında,ben daha dokunmadım:)

bi de km kaç olmuş acaba şimdi? ben 80k i geçtim dün..

onu bir daha sormadım..hafta içi gidip arabayı yakından görmek istiyorum..bakalım nasip olursa almak isterim..hem gider hem de az yakar..benimkini istanbulda olsa satardım burdakiler leon yerine toledo seviyorlar...

kutu içi hava filtresi dışında,ben daha dokunmadım:)

bi de km kaç olmuş acaba şimdi? ben 80k i geçtim dün..

valla Harun o zaman seni tebrik ediyorum. altındaki araca stock binmek gerçekten zor :D hiç bişey yapmamış olsan bile eminimki şeytan dürtüyodur :D
bahsi geçen aracında km si hemen hemen aynı seninkiyle

valla Harun o zaman seni tebrik ediyorum. altındaki araca stock binmek gerçekten zor :D hiç bişey yapmamış olsan bile eminimki şeytan dürtüyodur :D
bahsi geçen aracında km si hemen hemen aynı seninkiyle

sen ne diyorsun ya, her chip konusu açıldığında direk koşup bi sigara içiyorum,düşüncelere dalıp..bi de kısa yollarda duran şu: http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...t-ibiza-4-dizel-benzin-devil-egzoz-kiti/detay na bakıp, chiple beraber alırım diyorum, son anda vazgeçiyorum:)

Geri
Üst Alt