Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu aracı tanıyan var mı??

büyük bir hasarı olsa cebinden yaptırmaz en azından..700 tl için bile kullanmış kaskoyu

bir şey daha sorabilir miyim..şimdi siz bu plaka ile baktınız hasarı var mı diye..bundan önce bu araç için gaziantepde idi deniliyor..o zaman da 27 plaka oluyor..plaka değiştiğinde..dosyalar yeni plakaya taşınıyor mu yoksa..o geçmişte mi kalıyor

bir şey daha sorabilir miyim..şimdi siz bu plaka ile baktınız hasarı var mı diye..bundan önce bu araç için gaziantepde idi deniliyor..o zaman da 27 plaka oluyor..plaka değiştiğinde..dosyalar yeni plakaya taşınıyor mu yoksa..o geçmişte mi kalıyor

eski plakada kalır..eski plakasını da biliyorsanız ben yarın bakarım varmı hasarı diye

aracın 2-3. sahibi olabilir bu arkadaş.

plaka değiştiyse sadece bu plakadaki hasarları görüyorsunuz.

Bagaj boyanmış , bu konu sizi düşündürmüş, chip vs. mıncıklanmış, bu düşündürmüyor mu acaba?

plaka değişse bile eski hasar dosyası yeni plakaya geçer diye biliyorum ben. ben aracımı almadan önce hasar bilgisi vardı. plaka değişti ben hiç kaza yapmadım eski hasar kayıdı duruyor hala. şasi no ve motor no değişmiyor sonuçta. yani büyük ihtimalle eski sahibinin yaptığı kazadır o. birde 1.9 tdi sport veya tdi cupra alacaksanız orjinal bulamazsınız. illaki turbo değişmiştir veya yazılımla, egzos falan yapılmıştır. cupra tdi sahibiyim diye söylemiyorum ama piyasada bu fiyata,bunun kadar gidip bunun kadar az yakan başka bir araç yok. alırken bunu düşünmek lazım. fiyat bence abartılı değil. zevk meselesidir. isteyen 1.6 mk1 leon alır aynı paraya isteyen gider tdi sport alır. yarı yarıya yakar ama 2 katı gider. bu araçların özelliği budur. bu keyifide 17-18 bin tlye beklemeyin lütfen. ( şahsi görüşümdür. kimseye karşılık olarak yazılmış bir cevap değildir :D :hosgeldin:)

araba Dou nun arabası hatta buraya da uye olması lazım,km sı orjınal,ustunde yazılım ve komple egsoz var arabanın.5zıgen orjınal jantlar cupra tamponu flan da var.Alıncak arabalardan ama keyfı satıyor ılandakı fıyatından asagısına dusucegını sanmıyorum

130 hp den chip tuning yaptırarak 180 hp ye çıktığını söylüyor...Bukadar fazla beygir elde edebilirmi ki..?

Geri
Üst Alt