Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu araç nasıl arkadaşlar?

kardeşim eski kasa leon alacaksan signo alacaksın.diğerlerini boşver.attan inip eşeğe binmiş gibi olur.1.9tdi motor gerçekten iyi bir motor.bizim bi arkadaşta 1.9 golf var gayet memnun.
ama sen ibizanı neden değiştirmeye çalışıyon hala anlamıyorum...:ahkafam:

Kardeşim o at eşek olayı tam tersi olmasın sakın :) yanlış yazdın herhalde.. Baz modeli de olsa leon leon dur.. Valla sinancım bu 1.9 tdi gerçekten temiz bir arabaya benziyor, uzun bir süredir araştırma yapıyorum böylesi yok daha görmedim yani şimdiye kadar.. İbizamı neden değiştirmek istediğimi söylemiştim sana daha önce de.. Tamamen araçtan beklenti meselesi, daha öncede corollam vardı biliyosun onun verdiği konforu ve performansı bulamadım birürlü, sadece bunun için değiştirmek istiyorum yoksa aracım gerçekten çok güzel..

leonun en boş modelinede binsen konfor yıne konfordur..
toledo kasa leonun en boş modelini sizin full+full ibizanıza değişmem :)))

bu kasa leon ve toledolarda donanım farkı varmı can
atıyorum signo leon ile toledo leon arassında fark varmıdr ?

Soyle soylım aslında paketlere baktıgın zaman hepsının aynı ozellıklerı vermesı lazım ama soyle durumlar oluyor,mısal benım arabam 2005 leon spiritti bende kapılar otomatık kapanabılıyordu ama 2005 model stella toledoda bu ozellık yoktu ama ona karsın toledoda elektrıklı katlanır ayna vardı bende elektrıklı katlanır ayna yoktu.Toledo daha konfor odaklı dusunulmus b araba aslında bakıldıgında bırebır aynı şasi uzerıne yapılmıs olsada suspansıyon farkları bıle var.Toledolarda en son bu kasada techno plus flan gıbı paketler cıktı dolunun dolusu tabırı caızse:) leonda ıse en son sıgno vardır doluluk anlamında ama en son olarak da herseyden farklı 1.6 16V sport cıkardılar fabrıkadan elde kalmıs en ıyı malzemelerle araba topladılar b anlamda:)

kardeşim eski kasa leon alacaksan signo alacaksın.diğerlerini boşver.attan inip eşeğe binmiş gibi olur.1.9tdi motor gerçekten iyi bir motor.bizim bi arkadaşta 1.9 golf var gayet memnun.
ama sen ibizanı neden değiştirmeye çalışıyon hala anlamıyorum...:ahkafam:

Attan ınıp essege bınmek yanlıs ıfade olmus b ust segment aynı donemde uretılmıs b araba ıbızadan dusuk kabuledılemez.Cupra Tdı da bıle bakıldıgında spor koltuk,dıreksıyon,vıtes topuzu gıbı ozellıklerı dısında oyle goze batan b fazlalılıgı yok.Konfor ve kalıte kosunda leon eskı toprak oldugu ıcın ıbıza ıle kıyaslancak b araba deıl ısın gercegı bu

yinede signo olmasını tercih et bence bende öyle yaptım insanlar soruyor su varmı bu var mı diye
sanki
herkez dijital klima ile doğmuş :)

yinede signo olmasını tercih et bence bende öyle yaptım insanlar soruyor su varmı bu var mı diye
sanki
herkez dijital klima ile doğmuş :)

Evet signo alacağım.. İnsanlar artık arabalarda daha çok özellik, donanım arıyor.. Tabi bu birazda kişisel, araçtan beklenti meselesi..

Soyle soylım aslında paketlere baktıgın zaman hepsının aynı ozellıklerı vermesı lazım ama soyle durumlar oluyor,mısal benım arabam 2005 leon spiritti bende kapılar otomatık kapanabılıyordu ama 2005 model stella toledoda bu ozellık yoktu ama ona karsın toledoda elektrıklı katlanır ayna vardı bende elektrıklı katlanır ayna yoktu.Toledo daha konfor odaklı dusunulmus b araba aslında bakıldıgında bırebır aynı şasi uzerıne yapılmıs olsada suspansıyon farkları bıle var.Toledolarda en son bu kasada techno plus flan gıbı paketler cıktı dolunun dolusu tabırı caızse:) leonda ıse en son sıgno vardır doluluk anlamında ama en son olarak da herseyden farklı 1.6 16V sport cıkardılar fabrıkadan elde kalmıs en ıyı malzemelerle araba topladılar b anlamda:)

Can yanlız leon da birde signo plus var sanırım, sen daha iyi bilirsin gerçi ama, sunrooflu.. linkteki araç mesela ondan.. Yaw bu araçta çok hoşuma gidiyor ama benzin işte lpg takılacak vs uzun iş..
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-sanruflu-signo-plus-paket-48188211/detay/

benim araca bak begenirsen bişeyler yaparız 2001 signo 1.8 20 V 125bg satıyorum kısmında var zaten bugün koymustum

benim araca bak begenirsen bişeyler yaparız 2001 signo 1.8 20 V 125bg satıyorum kısmında var zaten bugün koymustum

Teşekkür ederim ben yazdığım gibi 2004 model civarı bakıyorum, dizel bulamazsam eğer belki lpg li olarak düşünebilrim ama öncelikli tercihim 1.9 tdi (dizel).. Zaten ben daha kendi aracımı satacağım ondan sonra.. Bu arada ilanda fiyatı belirtmemişsiniz sanırım..

belirttim ama asagıda bir kac msj sonra 21000 tl
resimleride var görmedin mi aşagıda tabi sen aradıgını bulursun insaallah...
ama bir baksana resimlere yorum yap seatcı olarak

Geri
Üst Alt