Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu araç nasıl arkadaşlar?

spırıt alma bence helekı bu fıyata hayatta almam.Ben 3 sene 2005 modelını kullandım.kaza yapmıstım kasko oldugu ıcın dogusta yaptırmıstım oyle orası burası duzeltılmesın degıssın dedım,kaput,tampon,camurluk degısmıstı, satarken ıhtıyactan satmıstım 2 sene once o yuzden fıyat olarak bundan daha dusuktu ama km orjınal 52bın kusurde verdım.Su km ye bu model bu fıyat cok fazla artık spırıtlerın oluru en fazla 18500 flan olmalı.16500 e bu km de a3 1.8 t bıle alıyosun kı donanım olarak spırıtten daha fazla motor olarak en azından aynı yakıtla daha fazla performans var aynı grup ıcerısınde.Spırıt donanımı olarak kaset calar,analog klıma,4 cam otomatık,esp yok kılıtlı Diff var,derı dıreksıyon,derı vıtes topuzu cupradakı ıle aynı.sıs farları,guzel desen koltuk :) sıgnolardakı gıbı sacma desenlerı yok :)20km hızı gectın mı kapılar otomatık kapanır,teyp cd changer cıkıslıdır,ses duyarlıdır gurultu arttıkca teyp sesı de artar falan flan.
bcb motor 1.6 16V 105bg 148nm,ekonomık ve gayet performanslı motordur.Benım arabamda son susturucu degısık,Fk acık fıltre,wimmer Rst yazılım (118bg 163nm) ıle sehır ıcı duzgun kullanımla 7 lıtre yakabılıyordu.uzunda hıc dıkkat etmedım oyle ahım sahım b uzun deneyımım olmadı kendı arabamla ama aynı arabanın lpg lı stock olanı arkadasımda vardı bodruma gıderken 6,1 ortama ıle gıtmıstı.
Guzel arabadır ama 1.9 tdı gıbı secenegı varken bu para 1.6 sı ıcın verılmez en azından agzına kadar dolu sıgnosu olmalı

Can kardeşim yine leon hakkında ki tüm bilgileri yazmışsın :) sağolasın sayende mk1 leona daha çok ısınmaya başladım.. Araç öğretmenden 2004 model son 22 bin e veriyor nasıl sizce fiyatı?

Can kardeşim yine leon hakkında ki tüm bilgileri yazmışsın :) sağolasın sayende mk1 leona daha çok ısınmaya başladım.. Araç öğretmenden 2004 model son 22 bin e veriyor nasıl sizce fiyatı?

braz daha cekılmelı bence dızelı ıcın dıyosun sanırsam.en nıhayetınde bız alıcı o satıcı mutlaka bu ıste hep ucuza almak ısterız karsı taraf da kendı ıstedıgı yazar ama bu araba en nıhayetınde artık 7 yasına gelmıs yenı kasası cıkmıs makyajlanmıs.Daha ucuzları da satıldı 1 sene ıcerısınde.

bu kasanın temiz dizelini bulmak biraz zor bulsanda fiyat yüksek olacaktır..
sprit için bu fiyat fazla 21.500 etmez en baba 20 eder benım nazarımda çünkü sen lpg takıcaksın +1500 civarı paran çıkacak
bu kasaya geçmekte karalıysan aynı fiyata signo modelleri var onları araştır

SPRİT in signoya göre donanım farkı :
Klima analog
hava yastığı 2 tane
esp standart donanım
hız sabitleyici yok yol bilgisayarı yok
4 cam otomatiktir

bu kasanın temiz dizelini bulmak biraz zor bulsanda fiyat yüksek olacaktır..
sprit için bu fiyat fazla 21.500 etmez en baba 20 eder benım nazarımda çünkü sen lpg takıcaksın +1500 civarı paran çıkacak
bu kasaya geçmekte karalıysan aynı fiyata signo modelleri var onları araştır

SPRİT in signoya göre donanım farkı :
Klima analog
hava yastığı 2 tane
esp standart donanım
hız sabitleyici yok yol bilgisayarı yok
4 cam otomatiktir

mevlut yukarıyı okumadın heralde ben yazmıstım ozellıklerını kı Spiritte esp yok,hava yastıgı onde 2 tane koltuklarda 2 tane olmak uzere 4 tane.Esp zaten benım gıldıgım sıgnolardada yok 1.6 secenegınde sadece 1.6 sport dıye cıkardıkları 2006 senesınde jantları yenı kasa leonun stylance jantlarından olan Topsport dıreksıyonlu sunrooflu modelınde var

baktıgın 1.9 tdı in resimleri varmı? yada link varmı?

fiyat hakkında bilgin olsun
ben 19 verdim aracı ..muayene zamanı gelmişti bakım zamanı gelmişti..arka sol kapı altız çizikti..
üsütnde mdi takım amfi subbass..hava filtresi sparco pedal vites. kısa ve sislerde xenon..led.. hepsi üstünde 19 a gitti spiriy haberin ola

ilandaki dizel için öğretmen adam sabah okula gidiyor akşam eve geliyor yozgat gibi yerde sosyal yaşam düşük..kendindn önceki hırpalamamışsa o öğretmende zor hırpalar..
zaten kazası yok..
yazılım egzoz filtre vs çok rahat 150 bg leri de bulursun sonra değme tadına

fiyat hakkında bilgin olsun
ben 19 verdim aracı ..muayene zamanı gelmişti bakım zamanı gelmişti..arka sol kapı altız çizikti..
üsütnde mdi takım amfi subbass..hava filtresi sparco pedal vites. kısa ve sislerde xenon..led.. hepsi üstünde 19 a gitti spiriy haberin ola

ilandaki dizel için öğretmen adam sabah okula gidiyor akşam eve geliyor yozgat gibi yerde sosyal yaşam düşük..kendindn önceki hırpalamamışsa o öğretmende zor hırpalar..
zaten kazası yok..
yazılım egzoz filtre vs çok rahat 150 bg leri de bulursun sonra değme tadına

Evet Varol abi aracın sahibi öğretmen, birkaç kez telefonda görüştüm, okuldan eve evden okula gidiyor sanırım.. Yani araç gayet düzgün kullanılıyor sanırım şu an ama öncesi için aracı yakından incelemek lazım tabi.. Plakayı 5664 e mesaj attım bir kazası falan çıkmadı ama daha detaylı bilgi verebilen bir sigortacı arkadaşımız vardı sanırım oda görürse bir yardımcı olursa iyi olur araç hakkında. Dediğin gibi aldıktan sonra yazıım vs bişeyler yaparım herhalde..

mevlut yukarıyı okumadın heralde ben yazmıstım ozellıklerını kı Spiritte esp yok,hava yastıgı onde 2 tane koltuklarda 2 tane olmak uzere 4 tane.Esp zaten benım gıldıgım sıgnolardada yok 1.6 secenegınde sadece 1.6 sport dıye cıkardıkları 2006 senesınde jantları yenı kasa leonun stylance jantlarından olan Topsport dıreksıyonlu sunrooflu modelınde var

bu kasa leon ve toledolarda donanım farkı varmı can
atıyorum signo leon ile toledo leon arassında fark varmıdr ?

kardeşim eski kasa leon alacaksan signo alacaksın.diğerlerini boşver.attan inip eşeğe binmiş gibi olur.1.9tdi motor gerçekten iyi bir motor.bizim bi arkadaşta 1.9 golf var gayet memnun.
ama sen ibizanı neden değiştirmeye çalışıyon hala anlamıyorum...:ahkafam:

Geri
Üst Alt