Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu özellik açılabilirmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cezmi abininki de benimkide emrenin'ki de 2001 Signo.Sadece motorlar farklı.Pert olan 2001 Stellaydı. Mert abi aydınlatır bizi :)

İşe dönsem tam olarak açıklayacağım ama henüz dönmedim. Lakin şöyle bir mantık yürütüyorum kapı kilit sistemleri aynı olan bir aracın bir sene önceki modelinde varken bir sene sonraki modelinde neden olmasın ?

Sorayım dediğin gibi bi ara, çok lazım bizim golf'e o özellik ya. Annem hep unutuyo kapıları kilitlemeyi.

Peki size bir soru, bütün kapıları değil de sadece tek kapıyı nasıl kilitliyoruz içerden?

Kitağçıkta ingilizce bişeyler yazıyo, uyguluyorum ama olmuyo..

melihcim iyi bir yetkili servis aydınlatacaktır seni. benim tan bir şey söylemem mümkün değil benim araçta yol bilgisayarı menüsünden tüm o işlemleri ayarlayabliyordum. hatta az önce leonun kitapçığına bakarken gördüm leondada tam ekranlıların büyük kısmında o ayarları yapabiliorsn bizim yol bilgisayarı ekranlarında hiç bir şey yapamıyorsn :(

emre bizim yaşlı toledolarda bile var senin toledo dahil

cezmi abicim yok valla belki oda kapalıdır o zamanlar o tarz donanımları pek bilmezdik belki eski diye hiç kurcalamadığımızdan varmı yokmu anlamamışızdır.

bu arada az önce kurcalarken baktım oldu. sorun çözüldü melihin dediği gibi basılı tutmak gerekiyormuş.

Çoğu marka basılı tutma olayını kullanıyor vw grubun kullanmaması garip olurdu zaten.

daha önce hiç bir modelde rastlamadığım için garip geldi bana. gerçi leonda bir çok olay manuel ayarlı olmuş. coming home özelliğide manuel mesela motoru farı kapatıp sellektör yaptıktan sonra çalışıo mesela.

2003 model signo plus benim toledoda var hareket ettikten sonra 20 metrede kilitliyo kapıları.

İşe dönsem tam olarak açıklayacağım ama henüz dönmedim. Lakin şöyle bir mantık yürütüyorum kapı kilit sistemleri aynı olan bir aracın bir sene önceki modelinde varken bir sene sonraki modelinde neden olmasın ?

Evet Mert abi sanırım iptal etme olayı gibi bişey oldu olmaması çok saçma olur çünkü....

Yunus yarın da nası iptal ederiz demicen dimi.. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt