Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Brc Lpg kiti için en iyi lpg öneri?

çakmak gazını düşünün :) bir petrol istasyonuna odaklanın hep aynı yerden alın derim.uzun yola cıkınca da markadan şaşmayın birinden alırsınız :) ben mazot alırken bile ayırt etmiyom kamyoncuların uğrak yerlerine takılıyorum yakıt yakıttır..........

Bende yakın zamanda LPG taktırmayı düşünüyorum ve PRİNS olarak kitlenmiş durumdayım. Fiyatı 2250₺ Sizin fikriniz nedir diğerleri neden çok daha ucuz. Prins bu parayı neden bu seviyelerde istiyor. Sizinde fikirleriniz nelerdir :)

abiler konu hort :) bende önceki polo aracımda 3 kez opet den aldım ve 3 ünde de yola kalıyordum. araç EPC lambası yaktı gittiğim yerde ve gaz yemedi. kapat tekrar aç oldu o günden alpet den alıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım exengaz mıdır nedir ayrıca gazları.

Geri
Üst Alt