Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Boya koruma yardımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eski bmwmi ostim taraflarında %50 indirimle 75 milyona yaptırmıştım...hala aynı fiyat mı bilmiyorum bende düşünüorm yaptırmayı ii biyer bulursan paylaşırsan sevinirim

ben oarayı biliyorum sanki metro ile gierken macunköyü gecince gözüken yer mi? baya ucuz bir yere benziyor ama bilmiyorum nasıl bir yer. sen memnunmuydun oradan. bide bende citoen xsara2 var bastan asşağı temızlenmesı gereken hep şantiyede kullandım araba rezelet halde boyada içide dişida onu oraya götürmeyi düşünüyorum senin orası hakkındaı yorumların neler?

ben oarayı biliyorum sanki metro ile gierken macunköyü gecince gözüken yer mi? baya ucuz bir yere benziyor ama bilmiyorum nasıl bir yer. sen memnunmuydun oradan. bide bende citoen xsara2 var bastan asşağı temızlenmesı gereken hep şantiyede kullandım araba rezelet halde boyada içide dişida onu oraya götürmeyi düşünüyorum senin orası hakkındaı yorumların neler?

ben memnun kalmıştım aracım siyahtı kılcal çizikler fln yok olmuştu......kullandıkları malzeme turtle waxın ürünleri çok kötü malzeme değil turtle.....halen indirim devam ediyosa git konuş bence derim...

arkadaslar bugün 8 farklı yeri gezdim tek tek fiyat aldım kullandıkları mazemeleri inceledim turtle wax ve maquest die iki arka öneriyorlar fiyatlarıda 100 lira bir yer baska yer 200lira bi baska yerde 120 lira diyor ve cam su iticide dahil yapıyor. ama konnustuum yerlerde aralarında en ciddi buldugum batıkentteki yerdı calışanları çok ilgili ve yapıkları araçlarda en kötü fulvance vardı. yanı müdürleri filan başına 2 yı garantili yapıyorlar garantı belgesını verıyorlar. oraya yatırmayı planlıyorum cam su itici ve 5 kat boya koruma 120 lira diyor 2 yıl garantılı.
sizce koruma için hangi marka ürün seceyim turtle mı maquest kullanayım yada başka öerdiginiz varmı?:confused:

ben memnun kalmıştım aracım siyahtı kılcal çizikler fln yok olmuştu......kullandıkları malzeme turtle waxın ürünleri çok kötü malzeme değil turtle.....halen indirim devam ediyosa git konuş bence derim...

bügün orayada gittim ve fiyatları 200tlye cekmısler ve kredı kartıda yok birde çok samımı bulmadım arkadasları benim boyumda afişlerle indiri var 75 tl yazıyor gittim sordu abinlar eski fiyat indirecez diyrlar 200lira dedi. birde turtle wax kullanmıyor artık maquest geçmş istersen onuda kullanırız diyor

hadiiii yaaa :S 200 tl yi kim vercekmş onlara abartmış onlarda....ustam arabayı mat kaplattır sende =) hiç çizik fln olmaz =)

krar verdim baalım nasıl lacak ilk musait oldugumda götürecem 120 tl 5 kat koruma ve cam su itici. tek kafama takılan turtle wax mı maquest ile mı yaptırmak ? fotoları koyarım yaptırınca.

İstersen kursun geçirmez olsun yinede çiziklerden koruyamıyosun arabayı bi şekil çiziliyo. Sonaxı öneririm sana boya koruma olarak ama bence fuzuli bir para hiç bir işe yaramıyo.

gördüğüm kadarı ile pasta cila tavsiye ediliyor, yanlız burda bir yanlış anlaşılma olmasın :) pasta cila aracın boya ömrünü kısaltır... pasta yapılırken izlerseniz boya parçalarının toz halinde yere döküldüğünü izlersiniz. Eğer çok sık yapılırsa bir zaman sonra boyanız oldukça incelir ve matlaşır... pasta kabul etmez vernik biter.. ziebart oldukça pahalı yapıyor bu işi ama iddiaları boyaya zarar vermeden yani pasta gibi zımparalamadan bu işi yaptıkları... daha önce siyah hondama yaptırmıştım ve çok iyi sonuç alınmıştı... bir ekstrası da garanti mevzuu, araca ne olursa olsun, boya reçine kuş pisliği gidiyorsun ücretsiz temizliyorlar... sınır yok... araca reçine yağdıkça götürüyordum temizliyorlardı bedava :):) arabanın yıkandığıda cabası :) ama şimdiki aklımla kaliteli boya koruma-parlatma ürünleri alıp (pasta değil) bu uygulamayı kendim yapmayı daha akıllıca buluyorum.. heme cebine hem keyfine iyi gelir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt