Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bolu org. Foto.

çok keyifli oldu gelen herkesin ayağına sağlık umarım evlere dönüşde iyi geçmiştir tekrar teşekkürler birdahaki organizasyonda beraber olmak dileklerimle

ulen gene tadı damağımızda kaldı yafuuuu.:(
bi türlü yetiremiyoruz zamanıı. :D
muhteşem organizasyon için önce @denizgoktas ve eşi Tuba'ya,
daha sonra da gelen herkesin ayağına sağlık.
önümüzde giderken birden gözden kayboldun @KAPTAN
yolda baltanın biriyle atışırken sapağı kaçırdık :mad: FSM yerine 1. Köprüye zor çıktık:confused::p:D

foto ve videoları yarın tüm çıplaklığıyla sizlere sunucam...

Geçen sene kar vardı atesimizle erittik bu sene ateş daha fazla sanırım hiç yagdirmamis
Birde gölet bölgesine giden var mı sabah yürüyüş yaparak gölün durumu nasıl yerinde duruyor mu

Güzel fotoğraf kareleri ve anılar kaldı geriye, yine ne keyifliydi. Kısacık bir hafta sonu geldi geçti. Açıkçası pek bir şey yapamadım bu sefer, siz kendi enerjinizle geldiniz, eğlendiniz ve döndünüz. Akşam otel programım, gündüz özel dersim yüzünden pek ilgilenemedim bu sefer sizlerle. Ama herkesin anlayışla karşılamasından çok memnunum.

Ne güzel bir grubuz, ne güzel bir çevremiz var. Herkes, sorunsuz, sıkıntısız, güler yüzlü, idare eden, ortama uyan, eğlenmeyi bilen, sıcak kanlı. Gerçekten yetmedi, daha uzun bir organizasyonu doyasıya yaşamak isterim. O yüzden Topuk Yaylasındaki organizasyonumuzu sabırsızlıkla bekliyorum. Katılan, katılamayan, bizlerle aynı kafada düşüncede olan herkese çok teşekkür ederim. Her zaman, herkese söyledim; 2.5 yıl önce aldığımız, iki gün önce sattığımız ibiza'mızı alırken, aklımızın ucunda olmayan şeyler yaşattı bu site. Zamanla; sanal bir forum sitesinin, aslında ne kadar gerçek olduğunu anladık eşimle. Özlediğimiz, arayıp hatır sorduğumuz, bir telefonla yardıma koşan onlarca dost tanıdık. Şükürler olsun. iyi ki varsın SCW ;)

Bolu'dan tüm üyelerimize sevgilerimizle;

TUĞBA & DENİZ

Geri
Üst Alt